Razie de amploare in Pantelimon!

×
Publicitate

Politistii din judetul Ilfov si trupele Serviciului de Interventii si Actiuni Speciale au descins in cateva localuri in cautarea infractorilor.

De asemenea, operatiunea oamenilor legii a vizat si siguranta in traficul rutier. Politistii spun, de altfel, ca au impartit peste 40 de amenzi si au retinut doua permise de conducere.

Razia a fost parte a Operatiunii Strada 2009, in care politistii si jandarmii formeaza patrule comune si intervin in zone in care exista infomatii ca ar actiona grupuri de interlopi.

Articol recomandat de sport.ro
FOTO A fost gimnastă de performanță și a devenit pilot de avion! "În ultimul an am zburat aproximativ 300.000 de kilometri"
FOTO A fost gimnastă de performanță și a devenit pilot de avion! "În ultimul an am zburat aproximativ 300.000 de kilometri"
Citește și...
Scene terifiante! Cadavrul unei femei muscat de propria pisica!

Cadavrul unei femei de 70 de ani din Arad a fost gasit in casa de vecini, care s-au trezit martori ai unei scene rupte parca din filmele de groaza.

Vezi VIDEO cu ultima aparitie publica a lui Ion Dolanescu, la Happy Hour!

UPDATE - Interpretul de muzica populara a incetat din viata, la varsta de 65 de ani, in urma unui stop cardio-respirator.

Bomba ecologica! 500 kg de cianuri, abandonate langa o facultate!

Substanta toxica se afla intr-o cladire darapanata, care a trecut de curand in administrarea Universitatii din Targu Mures.

Recomandări
Lucian Pahonțu, reacție la acuzațiile privind Revoluția: „Întreaga activitate s-a derulat în conformitate cu normele legale”

Nicușor Dan a declarat că șeful SPP Lucian Pahonțu nu este în situația celor care au participat la acțiunile de reprimare a protestatarilor din Decembrie '89 și de la Mineriada din iunie 1990.

Două noi centrale, la Constanța și Arad, au fost racordate la Sistemul Energetic Național. Când vor începe să funcționeze

Premierul interimar Ilie Bolojan anunță că două proiecte importante de modernizare a sistemelor de termoficare, finanțate prin PNRR, au fost racordate la Sistemul Energetic Național. 

Nicușor Dan a promulgat legea ANI, care îl lasă fără funcție pe Dominic Fritz, fără să o trimită înapoi. Are și o explicație

Președintele Nicușor Dan a anunțat, vineri, că a promulgat Legea pentru modificarea și completarea unor acte normative în domeniul integrității în forma care i-a fost transmisă de către Parlamentul României, fără să o mai trimită înapoi, la reexaminare.