Omorat pentru un televizor sau victima unei crime pasionale?

×
Publicitate

Poveste plina de suspans la Suceava. Un barbat a fost omorat in chinuri, aparent pentru un banal televizor. Este singurul obiect care lipseste in acest moment din casa omului.


Pe de alta parte, procurorii au descoperit ca victima, in varsta de 61 de ani, era in proces cu nevasta. Aceasta l-ar fi parasit, deoarece l-a prins pe om avand relatii dubioase cu alti barbati. Asadar, ramane in picioare si varianta unei crime pasionale.

Fetele vizitatorilor erau mereu altele, au aflat si anchetatorii. Iar barbatii care veneau in garsoniera rareori plecau fara sa faca scandal.

Duminica seara, omul a fost gasit mort de cei de pe palier, care au dat alarma.

Rapid, a fost identificat si un suspect. Este vorba despre un tanar de 28 de ani. Acesta recunoaste ca se vedea des cu victima. Eram doar amici si nu stiu mai mult, le-ar fi spus el procurorilor.

Impresionata, sotia a declarat ca o sa il inmormanteze ea pe cel alaturi de care a stat 22 de ani.

Articol recomandat de sport.ro
Fiica unui fost mare atacant fură inimile americanilor! Tatăl ei a fost coleg cu Miodrag Belodedici
Fiica unui fost mare atacant fură inimile americanilor! Tatăl ei a fost coleg cu Miodrag Belodedici
Citește și...
Anchetatorii il cauta pe cel care a provocat accidentul feroviar de luni!

UPDATE - Anchetatorii l-au scapat printre degete pe barbatul de 50 de ani suspectat ca ar fi provocat deraierea trenului accelerat. Inca nu se circula in zona, iar asta inseama alte trenuri anulate si calatori ramasi pe drumuri.

Inca unul! Un tren incarcat cu produse petroliere a deraiat in judetul Cluj

UPDATE: Este pericol in continuare in Cluj, acolo unde a deraiat luni un tren cu vagoane cisterna, pline cu produse petroliere.

S-a incuiat in apartament si i-a dat foc, suparat ca sotia l-a parasit!

Plan bolnav, dus din nefericire pana la capat, de un barbat din Falticeni. De furie ca il paraseste nevasta, s-a incuiat in aparatament, i-a dat foc, si a murit carbonizat.

Recomandări
Nicușor Dan, criticat dur: Speranța s-a transformat în dezamăgire. Astăzi, dezamăgirea s-a transformat în indignare

Decizia președintelui Nicușor Dan de a-l apăra pe șeful SPP, generalul Lucian Pahonțu, în urma dezvăluirilor privind participarea acestuia la reprimarea manifestanților de la Revoluția din 1989 continuă să facă valuri. 

Prognoză sumbră. Debitul Dunării la intrarea în România o să scadă sub mediile multianuale ale lunilor august şi septembrie

Debitul Dunării la intrarea în ţară va atinge în următoarele zile 1.600 mc/s, apoi va fi în scădere până la valoarea de 1.500 mc/s, situându-se sub mediile multianuale ale lunilor august şi septembrie.

Norvegienii s-au adunat la Palatul Regal din Oslo pentru a-și lua rămas bun de la regele Harald. GALERIE FOTO

Norvegienii s-au adunat sâmbătă în fața Palatului Regal pentru a-și lua rămas bun de la regele Harald, relatează Reuters.