Sfaturi utile la cumpararea unei case! La ce sa fii atent?

60196493

Ai foarte putine informatii si vrei sa iti cumperi o casa, dar nu stii de unde sa incepi si cu ce sa continui. Acum ai ghidul tau!

 

Iti prezentam mai multe sfaturi centralizate de incont.ro atat de la Cristian Clenciu, presedintele Asociatiei Romane a Agentiilor Imobiliare (ARAI), cat si de la alti reprezentanti ai agentiilor imobiliare.

Sfaturi utile la cumpararea unei case, pe www.incont.ro!

 

 

 

 

 

 

Articol recomandat de sport.ro
FOTO Noua bestie de 1.600 CP de la Bugatti! Există un singur exemplar în lume
FOTO Noua bestie de 1.600 CP de la Bugatti! Există un singur exemplar în lume
Citește și...
Norul de cenusa va duce la o a doua criza economica?

UPDATE: Am ajuns in doar patru zile in pragul unei noi crize economice, la nivel planetar! Doar companiile aviatice inregistreaza pierderi de 200 de milioane de dolari pe zi.

Top metode sa faci bani pe Internet

Fiecare dintre noi isi doreste independenta financiara si sa fie propriul sau sef, lucru care, desi nu-ti asigura siguranta zilei de maine inca de la inceput, are avantajele sale: tu hotarasti unde, cat sau cand muncesti.

Cum poti sa nu platesti rata la banca pana la doi ani!

Teama de a nu-si pierde locul de munca i-a determinat pe romani sa amane contractarea unui imprumut.

Recomandări
Sentința care ar fi blocat ROMATSA și traficul aerian din România, anulată printr-o decizie definitivă. S-a implicat și CSAT

Traficul aerian din România se poate desfășura normal, în urma deciziei Instanței Supreme, pentru că ROMATSA nu și-a pierdut certificatul de furnizor de servicii de trafic aerian.

Moscova s-a răzbunat: un angajat al Ambasadei României a fost declarat persona non grata

Rusia a declarat un angajat al Ambasadei României la Moscova persona non grata, a anunţat joi Ministerul de Externe rus, informează Interfax.

Ploi torențiale, vijelii și grindină de până la 4 centimetri. Cod galben în mare parte din țară. HARTĂ

Administraţia Naţională de Meteorologie (ANM) a emis, joi, atenţionări Cod galben de instabilitate atmosferică, averse torenţiale însemnate cantitativ şi intensificări ale vântului, valabile în zone din Transilvania, Muntenia, Moldova şi Dobrogea.