Ministrul de Interne vrea 25% din banii proveniti din amenzi. Soferii se tem ca vor fi "vanati"
Soferi, aveti grija: politistii ar putea deveni mai "darnici" in acordarea amenzilor, daca Guvernul va hotari ...
Citeste mai mult ›
Citeste mai mult ›