Corina lanseaza "1, 2, 3", cu un nou concept de videoclip!

60315555

Asa cum ne-a obisnuit, Corina se intoarce in lumina reflectoarelor cu ceva cu totul si cu totul inovator: un nou concept de videoclip!

Inspirat de noul trend de pe YouTube, in care cei care navigheaza descarca clipurile favorite, le remonteaza si le posteaza in variata noua, “One two three", cel mai nou videoclip al artistei este un "supercut" de stari, de imagini, de clipuri ale culturii urbane.

Pornind de la acest concept, impreuna cu echipa sa, Corina a construit un "supercut" de imagini foarte hip pentru "oamenii ei". Adica "taieturi" de video, imagini "cuplate" care amintesc de M.I.A, de Rye Rye, o artista "de blog” de 17 ani din Baltimore sau de Sam Sparro, un australian flamboyant, varianta underground a lui Mika.

Este un montaj de emotii, culoare, de pictoriale video de moda care prezinta mai multe ipostaze ale artistei: Corina-M.I.A, Corina-SANDRA, Corina-BETTY GRABLE, cea mai cunoscuta fata pin-up din timpul Celui de-al Doilea Razboi Mondial, Corina- GRACE JONES, Corina-GRIET, fata care a inspirat personajul lui Vermeer, "Fata cu cercelul de perla".

Corina ii infatiseza pe rand pe toti acestia intr-un "supercut" cu jocuri de imagine electro, funk, pop si o piesa perfecta pentru asta: “1,2,3”.

 

Articol recomandat de sport.ro
Atac rusesc asupra unuia dintre cele mai mari stadioane de fotbal din Ucraina! Imagini uluitoare
Atac rusesc asupra unuia dintre cele mai mari stadioane de fotbal din Ucraina! Imagini uluitoare
Citește și...
Sting a făcut spectacol la Untold, în fața a zeci de mii de fani. Artistul a salutat publicul în limba română

Cluj Arena a fost plină joi seară, la concertul celebrului Sting. 

Tot ce trebuie să știi înainte de Summer Well 2026. Ghidul complet pentru ediția aniversară de 15 ani

PARTENERIAT. Countdown-ul aproape s-a încheiat. În doar câteva zile, Domeniul Știrbey din Buftea devine din nou locul în care zeci de mii de oameni vin pentru trei zile de muzică, artă, nopți lungi și experiențe care definesc vara.

Burlacii: Foc în Paradis începe pe 14 septembrie la PRO TV și pe VOYO. Un nou reality show plin de tentații și provocări

Din 14 septembrie, „Burlacii: Foc în Paradis” aduce la PRO TV și pe VOYO o competiție în care iubirea și tentația merg mână în mână.

Recomandări
Ce face Armata când detectează drone la granița României. Piloții de F-16 au 15 minute să decoleze

În ultimele luni, amenințările din apropierea granițelor României au făcut ca misiunile de Poliție Aeriană să devină tot mai importante. 

Elevii care stau de mici pe rețelele de socializare vor avea rezultate mai proaste la școală. Ce arată un studiu

Elevii care îşi fac conturi pe rețelele sociale în școala primară au note mai mici la examenele de la final de gimnaziu, în special la științe și citire.

Primele două barje scufundate în Dunăre. Cum va fi deviat cursul apei spre centrala de la Cernavodă

După zile de așteptare și amânări repetate, operațiunea de scufundare controlată a primelor două barje în apropierea brațului Bala de pe Dunăre a început vineri după-amiază.