Printul William si Kate, in luna de miere. O noapte costa 18.500 de lei

×
Publicitate

Ducele si Ducesa de Cambridge au plecat azi intr-o luna de miere de 10 zile. N-au ales Romania pentru vacanta, ci un loc secret din Oceanul Indian, care costa o mica avere.

 

Desi nu se stie clar unde se afla printul si printesa, au ales o statiune dintr-o zona tropicala, cel mai probabil in Seychelles. Zvonurile spun ca nici macar Kate n-a stiut pana in ultimul moment unde va pleca.

Primele poze cu Kate dupa nunta regala. Vezi cum au surprins-o paparazzii

Vila exclusivista unde stau cei doi se afla pe una dintre cele mai frumoase si romantice insule din lume. Cazarea costa nu mai putin de 4.500 de euro pe noapte, adica 18.500 de lei. Se pare ca William si Kate au ajuns acolo cu un avion privat si au fost preluati de un elicopter care i-a dus de pe continent direct in statiunea tropicala.

In urma cu trei saptamani, doi ofiteri de protectie de la Scotland Yard au verificat destinatia, pentru a se asigura ca insurateii vor avea parte de intimitatea pe care si-o doresc.

Statiunea este inconjurata de cocotieri, are nisipuri albe, iar marea adaposteste o adevarata rezervatie de broaste testoase. Fiecare vila e construita din lemn, are gradina privata si un ponton, pavilion pentru yoga si piscina. Meniul e in principal compus din peste proaspat pescuit, dar si orice delicii pe care si le doresc oaspetii. Un ospatar sta la dispozitia fiecaruia.

Desi sporturile acvatice sunt incurajate, in zona se pastreaza linistea, asa ca sunt interzise jet-skiurile. Exista si o terasa pe plaja, cu bar si restaurant, daca Will si Kate isi doresc companie.

Culisele nuntii regale. In loc de luna de miere, doar un weekend "dulce"

In weekend-ul de dupa casatorie, printul si printesa au plecat pentru doar doua zile, undeva in Marea Britanie. Au zburat cu elicopterul reginei, de la Palatul Buckingham si nici acum nu se stie unde au fost.

Dupa intoarcerea din luna de miere, William si Kate se vor desparti pentru 10 saptamani, pentru ca printul a fost trimis pe Insula Falkland pentru a-si continua antrenamentele ca pilot de elicopter. Partenerilor li se interzice sa fie alaturi de cei care servesc in Atlanticul de Sud. Antrenamentele il vor putea promova pe William de la gradul de co-pilot la cel de pilot. Exista speculatii ca printul si-ar dori chiar sa participe la misiunile din Afghanistan, desi statutul sau nu i-ar permite acest lucru.

William si Kate sunt sot si sotie. Sarut x 2 in balconul palatului

 

 

 

Articol recomandat de sport.ro
FOTO Bernadette Szocs a întors toate privirile la plajă! Cum se relaxează campioana noastră - https://pro-link.ro/VNa
FOTO Bernadette Szocs a întors toate privirile la plajă! Cum se relaxează campioana noastră - https://pro-link.ro/VNa
Citește și...
“Dupa multe rugaciuni, am decis sa ne despartim”. De ce divorteaza Arnold

Arnold Schwarzenegger, fostul guvernator al statului California, si sotia lui, Maria Shriver, au anuntat, luni, printr-o declaratie comuna ca au decis sa divorteze.

In pat cu Rihanna. Cine este norocosul din imagini? VIDEO

In lenjerie intima si in bratele unui barbat sexy, Rihanna e mai senzuala ca niciodata. E drept ca la asa domn bine lucrat, cantareata nici nu avea cum sa fie altfel.

Incredibil, dar adevarat. Va vine sa credeti ca are 65 de ani? FOTO

Picioare bine lucrate, brate tonifiate, un abdomen plat si o talie pe masura. Ati crede ca posesoarea unui astfel de trup este vreo tanara de 20 de ani. Nici vorba. Doamna din imagini are 65 de ani.

Recomandări
Eurostat: România, cea mai mare creștere a prețurilor la carburanți din UE. Combustibilii s-au scumpit cu 24,2% într-un an

Prețul mediu al combustibililor și lubrifianților în UE a crescut cu 16,9% în iulie 2026 față de iulie 2025, România înregistrând cea mai mare creștere anuală, arată Eurostat.

Schimbare majoră pentru partidele politice: nu ar mai putea fi înființate cu doar trei membri. Ce propune AEP

Preşedintele Autorităţii Electorale Permanente, Adrian Ţuţuianu, a anunţat că AEP a elaborat un proiect de lege privind partidele politice care a fost publicat, vineri, în consultare publică. 

Grefierii amenință că blochează instanțele și Parchetele de la 1 septembrie, nemulțumiți de proiectul legii salarizării

Sindicatul grefierilor Dicasterial amenință că, de la 1 septembrie, va bloca activitatea instanțelor și Parchetelor din toată țara, în semn de protest față de proiectul legii salarizării.