Stirile ProTV de la ora 19:00 cu Oana Andoni, 05.11.2011
05-11-2011
|
21:57
Dupa 3 kilometri de goana cu politia pe urma sa, un sofer in varsta de 19 ani a provocat un accident groaznic in Bucuresti. Doi oameni au murit.
Tot in Capitala, un barbat s-a stins in timpul unei descinderi, in locuinta sa. Presiunea din timpul perchezitiei pare sa-i fi fost fatala batranului grav bolnav.
Iar Italia indura un nou potop. Dupa Toscana, orasul Genoa este inecata acum de puhoaie si isi numara mortii.
Urmărește Știrile PRO TV pe canalul de social media preferat:
Sursa: Pro TV
Etichete:
Stirile ProTV de la ora 19:00,
Dată publicare:
05-11-2011 21:51
Articol recomandat de sport.ro
Citește și...
Stirile ProTV de la 19:00
Stirile ProTV de la ora 19:00, din 13.06.2012
Politistii au scos din joc 40 de kilograme de heroina ascunse in rezervoarele a doua masini. Traficantii, printre care si o romanca stabilita in Austria, au fost arestati.
Recomandări
Premierul României anunță că în decembrie vom avea ”foarte probabil” o nouă ”ordonanță trenuleț”: ”Nu putem fugi de asta”
Premierul Ilie Bolojan a fost întrebat, vineri, în conferința de presă pe care a susținut-o la Palatul Victoria, dacă salariul minim în România va ”rămâne înghețat” și în anul 2026.
Căldură gratis în calorifere, trafic rutier ”ca afară” sau case pentru tineri. Ce promit candidații la Primăria Capitalei
Energie termică gratis, fluidizarea traficului rutier sau locuințe pentru tineri. ȘtirileProTv.ro vă prezintă cele mai importante promisiuni electorale ale candidaților la alegerile pentru Primăria Capitalei, care sunt organizate în 7 decembrie 2025.
Ilie Bolojan: Este o batjocură când îţi iei bani nemunciţi sau banii pe care îi iei nu se reflectă în rezultatele activităţii
Premierul Ilie Bolojan critică indemnizațiile de 27.000 de lei de la Aeroporturi București, numindu-le „o batjocură” în lipsa unor rezultate.