Teatru sau boala? Politistul acuzat de proxenetism a lesinat din nou!

×
Publicitate

Politistul din Timisoara, care a fost luat miercuri cu ambulanta de la audieri, pentru ca i se facuse rau, a lesinat din nou pe holurile tribunalului. Barbatul este cercetat pentru trafic de persoane, trafic de minori si proxenetism.

Politistul a fost adus cu ambulanta de la spital, direct la audieri, dar inainte sa intre in sala de consiliu, a lesinat de cateva ori. 

Un medic l-a insotit in permanenta, dar politistul de 30 de ani sustinea ca il doare din nou foarte tare pieptul. A fost dus intr-o alta sala, in fata magistratilor. 

Acum urmeaza sa se stabileasca daca politistul va fi judecat in continuare in stare de libertate sau va primi mandat de arestare. 

Indiferent de decizie, dupa pronuntarea ei, politistul va fi dus din nou la Spitalul municipal, unde se vor continua investigatiile medicale incepute miercuri.

Articol recomandat de sport.ro
FOTO Noua bestie de 1.600 CP de la Bugatti! Există un singur exemplar în lume
FOTO Noua bestie de 1.600 CP de la Bugatti! Există un singur exemplar în lume
Citește și...
Taranii din Banat se gandesc sa schimbe graul si porumbul cu aluni

Dezamagiti ca pretul cerealelor scade, iar piata este instabila, banatenii se reorinteaza spre afaceri banoase infiinteaza culturi care de care mai diverse.

Accident de munca in curtea bisericii evangheliste din Izvin

Un tanar de 25 de ani a cazut de la aproape cinci metri inaltime, dupa ce scandura pe care statea i-a fugit de sub picioare.

Trei viitori preoti, prinsi cultivand canabis din Olanda

Patru studenti nu au vrut sa intre in contact cu lumea intrelopa sau cu traficantii de droguri, asa ca au decis sa-si creasca singuri stupefiantele si au plantat intr-un canal de irigatii seminte de cannabis aduse din Olanda.

Recomandări
Nicușor Dan: „Partidele nu s-au înțeles pe legea salarizării. Și-au asumat pierderea a 770 de milioane de euro din PNRR”

Președintele Nicușor Dan anunță că PSD, PNL, USR și UDMR nu au ajuns la un consens privind legea salarizării și și-au asumat pierderea a 770 de milioane de euro din PNRR.

Peste 120 de aleși ar putea rămâne fără funcții dacă Legea integrității va fi promulgată. USR, avertisment pentru PNL

După o lună de dezbateri și nenumărate modificări, legea integrității a fost adoptată în Parlament cu articolul care prevede că aleșii găsiți în incompatibilitate sau conflict de interese, chiar și retroactiv, își pierd funcția.

Ungaria declară Rusia drept „amenințare” pentru Europa și ordinea mondială. Ruptură față de politica lui Viktor Orbán

Guvernul Ungariei a condamnat oficial agresiunea militară a Rusiei și și-a anunțat sprijinul pentru integritatea teritorială a Ucrainei, potrivit orientărilor politice publicate marți seara.