Vesmant porno pentru manuale de clasa a treia!

60147521

La o scoala din Neamt, manualele de matematica de clasa a III-a erau ambalate intr-un ziar cu continut pornografic atunci cand au ajuns in lacasul de invatamant.

Totusi, atata timp cat unu si cu una nu fac sex, ci doar doi ca pe vremea noastra, am putea spune ca nu exista prea mari motive de ingrijorare.

Imaginile alaturate, primite de la unul dintre utilizatorii www.protv.ro, arata interesul sporit al celor care au livrat manualele pentru cunostintele generale ale micutilor.

Niciodata nu este prea devreme pentru o lectie buna de... orice ar fi ea! Daca nu li s-ar explica (prost) de la noua ani cum sta treaba cu sexul, atunci cum ar putea ei oare sa inceapa sa-l puna in practica de la 10-11?

Articol recomandat de sport.ro
FOTO O prezentatoare TV și-a cucerit fanii după ce s-a fotografiat la Italian Open: ”Bărbații merg la război pentru femei ca tine”
FOTO O prezentatoare TV și-a cucerit fanii după ce s-a fotografiat la Italian Open: ”Bărbații merg la război pentru femei ca tine”
Citește și...
Cum a plouat cu grindina la Ramnicu Valcea. Imagini trimise de pe iPhone. VIDEO

George ne-a trimis prin aplicatia StirileProTv de la iPhone imagini cu grindina care a cazut in judetul Valcea.

Parohul din Someseni: "Nu mai aduceti coroane la inmormantari". Vezi motivatiile acestei cereri

Parohia ortodoxa Someseni, Cluj-Napoca, are o rugaminte cel putin ciudata pentru enoriasii sai. Cererea distruge o traditie veche de secole.

Kitty are nevoie de un nou stapan. Este foarte jucausa si prietenoasa

"Avem o pisicuta foarte cuminte de 1 an si ne-am hotarat s-o dam spre adoptie. Motivul este foarte simplu: suntem o familie tanara cu un copil de sapte ani si, din nefericire, timpul pe care il petrecem cu ea este foarte, foarte mic".

Recomandări
Cunoscuții procurori de la Constanța au fost arestați preventiv. STENOGRAME: „Să n-ai nici o reţinere la bani”

Cei doi procurori cunoscuți din Constanța sunt acuzați, unul de trafic de influență, celălalt de instigare la abuz în serviciu. 

Fostul director Romsilva trebuie să dea înapoi bonusul de pensionare de 300.000 lei. Doi ani a fost și angajat, și pensionar

Fostul director general Romsilva, Teodor Țigan, a pierdut definitiv procesul cu Romsilva și trebuie să returneze aproape 300.000 de lei încasați ca bonus de pensionare. 

Nicuşor Dan: Întrebarea mea pentru partide la consultări va fi care e majoritatea pe care o propun la formarea Guvernului

Consultările de luni de la Palatul Cotroceni cu partidele parlamentare vor începe de la întrebarea ”care este majoritatea pe care o propun”, a declarat, vineri, preşedintele Nicuşor Dan, care a menţionat că trebuie să fie o majoritate prooccidentală.