Cele mai ieftine vacante in Egipt: de la 120 de euro/persoana pentru 8 zile

60156779

Pentru aceasta vara operatorii de turism vand Egiptul la preturi de la 120 de euro pentru un sejur de 8 zile, cazarea la trei stele cu demipensiune si deplasarea cu zbor charter.

Oferta de mai sus este pentru luna iunie, insa daca v-ati programat concediul pentru luna lui cuptor, atunci ofertle incep de la 250 de euro/persoana pentru o vacanta de 8 zile in Hurghada, Egipt. Cazarea se face tot la hoteluri de trei stele, pentru cele de patru tarifele urcand la 330 de euro. Partea buna este ca la aceste preturi veti beneficia de regim all-inclusive.

Articol recomandat de sport.ro
Thomas Tuchel a oferit declarația serii după Anglia - Argentina 1-2:
Thomas Tuchel a oferit declarația serii după Anglia - Argentina 1-2:
Citește și...
Clădiri „invizibile” în mijlocul deșertului. Resorturile de lux construite să nu fie observate

De la castele transformate în hoteluri și până la piscine infinite de dimensiuni olimpice suspendate la aproape 300 de metri înălțime, resorturile de lux sunt, de regulă, concepute pentru a atrage toate privirile.

Gestul banal care îți poate aduce în Grecia o amendă de mii de euro și suspendarea permisului pe un an

Cei care aleg să meargă cu mașina în vacanță în străinătate trebuie să se intereseze riguros înainte. Legislația rutieră diferă de la un stat la altul, iar unele reguli îi pot surprinde şi pe şoferii experimentaţi. 

Reclamele comercianților de pe plaje au intrat în folclorul litoralului. ”Nino, nino, crocodilu’, ia cu tine și copilu’!”

Fără afișe, reclame și campanii de publicitate. Pe plajele de la mare, vânzările se fac cu voce tare și multă inspirație. 

Recomandări
Nicușor Dan și varianta cu 4 guverne a 6 luni: ”E ridicol”. Despre acuzația că încearcă să salveze PSD: ”Exaltarea nu e bună”

Nicuşor Dan a declarat joi despre varianta cu patru guverne succesive, că e cumva ridicol să ai patru guverne în 2 ani şi să faci un program pentru asta, el precizând că nu există în momentul de faţă o soluţie, nici măcar pentru un guvern de armistiţiu. 

Diana Șoșoacă, trimisă în judecată după ce ar fi sechestrat o jurnalistă italiană de la RAI Uno

Eurodeputata Diana Şoşoacă a fost trimisă în judecată de Parchetul General pentru săvârşirea a 4 infracţiuni de lipsire de libertate în mod ilegal după ce în decembrie 2021 ar fi sechestrat în biroul ei o jurnalistă din Italia venită să-i ia un interviu.

Degete tăiate, tentative de omor, trafic de persoane - trecutul violent al clanului din Brăila și Galați, vizat de DIICOT

Descinderi în forță în Brăila și Galați. Procurorii DIICOT și polițiștii de la Investigații Criminale au făcut 29 de percheziții într-un dosar care vizează un temut clan interlop, acuzat de fapte de o violență extremă.