A fost desemnat cel mai bun smartphone in Europa

60604661

EISA (European Imaging and Sound Association) a acordat premiile pentru cele mai bune gadgeturi pentru 2012-2013. Cel mai mai bun telefon la nivel european a fost ales Samsung Galaxy S III.

Galaxy S III, telefonul inspirat de natura si conceput pentru oameni, combina funcfunctiile software inteligente cu cel mai bun hardware din clasa sa. Producatorul coreean isi pastreaza titlul de cel mai bun telefon in Europa, dupa ce la editia anterioara Mobile Devices Awards, a castigat cu Galaxy S II.

Si taiwanezii de la HTC isi pastreaza titlul de cel mai bun telefon social media. Dupa ce la editia anterioara au castigat cu HTC ChaCha, anul acesta, asociatia a acordat titlul noului model HTC One S.

Citeste restul articolului AICI.

Articol recomandat de sport.ro
FOTO Diletta Leotta a încins atmosfera în Ibiza: imaginile care au atras toate privirile
FOTO Diletta Leotta a încins atmosfera în Ibiza: imaginile care au atras toate privirile
Citește și...
”Menes: The Chainbraker”, primul dintr-o serie de jocuri din mitologiile lumii. Va veni și un joc despre folclorul românesc

Cu peste 200 de companii care produc jocuri video, România a ajuns una dintre cele mai importante țări din regiune în acest domeniu. Industria locală vine tot mai des cu titluri originale. 

Cât costă precomanda din România a GTA 6, cel mai așteptat joc din toate timpurile

GTA 6, cel mai așteptat joc din toate timpurile, poate fi precomandat acum în România cu 400 sau 500 de lei, pentru a putea fi jucat abia pe 19 noiembrie. 

A fost anunțat prețul pentru cel mai așteptat joc al momentului: GTA 6. Cât costă versiunea standard și cea Ultimate

Rockstar Games a anunţat, în sfârşit, detaliile privind disponibilitatea şi preţurile celui mai nou joc din celebra serie Grand Theft Auto.

Recomandări
Blocaj în negocierile pentru Guvern de la Cotroceni. Nicușor Dan acuză: „De marți până azi, PNL și-a schimbat poziția”

După ce PSD l-a aruncat în lupta pentru șefia Guvernului pe Sorin Grindeanu, PNL, USR și UDMR i-au găsit contracandidat: europarlamentarul Siegfried Mureșan. Surse politice transmit că negocierile de la Cotroceni, cerut de președinte, s-au blocat.

Grindeanu iese la atac după negocierile eșuate de la Cotroceni. Ce le transmite „curajoșilor” din PNL și USR

Preşedintele PSD, Sorin Grindeanu, propus pentru funcţia de premier de către colegii săi de partid, afirmă, vineri seară, că PSD a fost ”mereu constructiv” pentru găsirea unei soluţii la criza politică.

Reacția lui Bolojan după ce Nicușor Dan a acuzat PNL-ul de blocajul politic „Ne-am mai fript cu cecuri în alb”

Liberalii nu vor să îl susțină necondiționat pe Sorin Grindeanu, a declarat Ilie Bolojan, acuzându-l pe liderul social-democrat că nu dorește decât „un cec în alb” pentru susținerea unui viitor guvern.