Cercetati pentru pornografie infantila! Au santajat sexual o fata de 16 ani
09-12-2010
|
23:32
Doi indivizi din Alba care au obligat o fata de 16 ani sa intretina relatii sexuale cu mai multi barbati au ajuns dupa gratii. Au amenintat-o ca vor face publice imagini in care ea aparea in ipostaze indecente.
Politistii i-au prins pe cei doi santajisti. Cei doi suspecti au 30 si 48 de ani.
Au fost arestati pentru 29 de zile si sunt cercetati pentru trafic de minori, pornografie infantila si santaj.
Politistii incearca sa afle daca mai exista si alte victime in acest caz.
Urmărește Știrile PRO TV pe canalul de social media preferat:
Sursa: Pro TV
Etichete:
pornografie infantila,
Dată publicare:
09-12-2010 00:00
Articol recomandat de sport.ro
Citește și...
Copiii, victimele pornografiei de pe internet
Dezvoltarea fara precedent a Internetului si accesibilitatea din ce in ce mai crescuta la acest mijloc de comunicare in masa, aduce cu sine o multime de probleme cu care se confrunta tanara generatie.
Recomandări
Gerul năprasnic a înghețat toată România. Temperaturile au scăzut până la -19 grade, iar frigul intens a făcut victime
Gerul mușcă necruțător toată România. Râurile sunt bocnă, la fel și multe șosele. De luni, de la ora 20, este în vigoare un Cod galben de ger în toată țara, valabil până la ora 10. Temperaturile au scăzut până la -19 grade Celsius.
Presa de opoziție din Iran: Cel puțin 12.000 de persoane ar fi fost ucise în timpul protestelor. „Majoritatea, sub 30 de ani”
Cel puțin 12.000 de persoane ar fi fost ucise în protestele antiguvernamentale din Iran, conform Iran International, care citează surse oficiale și martori oculari
Proiect de lege depus în Congresul SUA pentru anexarea Groenlandei. Regiunea autonomă ar putea deveni al 51-lea stat
Un proiect de lege care vizează transformarea Groenlandei în cel de-al 51-lea stat al SUA, în urma recentei inițiative a președintelui Trump de a achiziționa teritoriul danez, a fost depus deja în Congres.