A incercat sa evite un caine, dar a ajuns cu masina in sant!

×
Publicitate

Pericolele sunt la tot pasul pe soselele Romaniei. Sambata seara in Timis, trei persoane au ajuns la spital, dupa ce masina in care se aflau s-a rasturnat intr-un sant.

Martorii spun ca soferul a incercat sa evite un caine care, pe neasteptate, si-a facut aparitia pe carosabil.

Conducatorul auto nu a mai putut controla insa masina, care a iesit de pe drum, a izbit un cap de pod si s-a rasturnat.

Ranitii, o femeie si doi barbati, au fost internati cu fracturi, dar medicii spun ca starea lor este stabila.

Articol recomandat de sport.ro
FOTO Noua bestie de 1.600 CP de la Bugatti! Există un singur exemplar în lume
FOTO Noua bestie de 1.600 CP de la Bugatti! Există un singur exemplar în lume
Citește și...
Incendiu puternic in cartierul Baicului din Capitala!

Un incendiu puternic, izbucnit intr-un cartier de case, a scos zeci de oameni in strada, sambata noapte, in zona Baicului din Bucuresti.

Mici, dar periculosi! 5 pusti au furat doua masini si au jefuit un magazin!

Poveste incredibila la Timisoara, unde cinci baieti cu varste intre 14 si 18 ani au furat trei masini si au si spart un magazin, in numai cateva ore.

Grav accident la Cernavoda! Un om a murit, iar alti doi au fost raniti!

O persoana a murit si alte doua au fost ranite, duminica, intr-un accident in zona Cernavoda, Centrul Infotrafic al Politiei Romane anuntand ca din aceasta cauza traficul rutier pe DN22C este intrerupt.

Recomandări
Moscova s-a răzbunat: un angajat al Ambasadei României a fost declarat „persona non grata”. MAE, reacție rapidă

Rusia a declarat un angajat al Ambasadei României la Moscova „persona non grata”, a anunţat joi Ministerul de Externe rus, informează Interfax.

Sentința care ar fi blocat ROMATSA și traficul aerian din România, anulată printr-o decizie definitivă. S-a implicat și CSAT

Traficul aerian din România se poate desfășura normal, în urma deciziei Instanței Supreme, pentru că ROMATSA nu și-a pierdut certificatul de furnizor de servicii de trafic aerian.

Ploi torențiale, vijelii și grindină de până la 4 centimetri. Cod galben în mare parte din țară. HARTĂ

Administraţia Naţională de Meteorologie (ANM) a emis, joi, atenţionări Cod galben de instabilitate atmosferică, averse torenţiale însemnate cantitativ şi intensificări ale vântului, valabile în zone din Transilvania, Muntenia, Moldova şi Dobrogea.