Doctor de bine. Emisiunea integrală din 02 aprilie 2023

×
Publicitate

Doctor de bine. Emisiunea integrală din 02 aprilie 2023

 

Doctor de bine. Emisiunea integrală din 02 aprilie 2023

 

Articol recomandat de sport.ro
La 42 de ani, frumoasa Ada Nechita a spus-o direct: "Nu sunt departe de handbal" | FOTO
La 42 de ani, frumoasa Ada Nechita a spus-o direct: "Nu sunt departe de handbal" | FOTO
Citește și...
Sfaturi pentru ca masa de Paște să nu ne cadă greu la digestie și la cântar. Bucatele tradiționale sunt chiar sănătoase

Sărbătoarea culinară care urmează poate să nu fie însoțită de probleme la cântar.

Alergiile respiratorii și alimentare explicate: când apar, cum se tratează și ce riscuri ascund

Tratamentul rino-conjunctivitei alergice și al astmului alergic la polenuri este optim să fie discutat cu câteva luni înainte de începerea sezonului de polenuri, de obicei cu trei-patru luni înainte. 

Pască sau cozonac? Cum le savurezi de Paște cu mai puține calorii și fără griji pentru siluetă

Pască sau cozonac? Amândouă sunt bune. Vedem cum le preparam gustoase, dar cu mai puţine calorii. Începe Doctor de bine.

Recomandări
Negocieri de pace între SUA și Iran, organizate în Pakistan. JD Vance: ”Suntem cu siguranță dispuși să le întindem mâna”

Negocierile de pace dintre Washington și Teheran intră într-o fază dificilă. Sâmbătă, 11 aprilie, în Pakistan, au loc discuții între delegația iraniană și oficiali americani, în contextul unui armistițiu fragil, convenit la începutul săptămânii.

Unde a fost surprins Nicușor Dan la slujba din Vinerea Mare, alături de un lider PSD. ”Acolo unde, de fapt, trebuie să fie”

Preşedintele Nicuşor Dan a participat la slujba din Vinerea Mare oficiată la Mănăstirea Cornu, informaţia fiind făcută publică de preşedintele Consiliului Judeţean Prahova, Virgiliu Nanu.

De la ”vreau să fiu doctor” la călugăr clopotar. Povestea frumoasă a Părintelui Lavrentie de la Mănăstirea Petru Vodă

Părintele Lavrentie de la Mănăstirea Petru Vodă a povestit într-un interviu realizat de jurnalistul Alex Dima cum a ajuns să compună melodii la clopote după ce a visat una dintre ele cu ani înainte, fără să știe că o va putea vreodată cânta.