Un șofer băut a lovit trei mașini parcate. O persoană a fost rănită

×
Publicitate

Un bărbat de 37 de ani s-a urcat băut la volan, iar în scurt timp a pierdut controlul autoturismului, a ieşit de pe drum și a lovit trei maşini parcate.

S-a întâmplat la Floreşti, în judeţul Cluj. În urma accidentului,  o persoană a fost rănită uşor.

La faţa locului au ajuns pompierii, care au intervenit cu o autospecială de descarcerare.

Cel care a provocat toată nebunia are dosar penal pentru că a refuzat să îi fie recoltate probe biologice.

Articol recomandat de sport.ro
GALERIE FOTO Diletta Leotta s-a fotografiat în cel mai strâmt costum de baie și i-a înnebunit pe fani: ”Zoom incontrolabil”
GALERIE FOTO Diletta Leotta s-a fotografiat în cel mai strâmt costum de baie și i-a înnebunit pe fani: ”Zoom incontrolabil”
Citește și...
Cine sunt victimele avalanșei din Bucegi: „Un om atât de inteligent, cult şi bun”

Avalanşa din Bucegi a ucis două persoane, anunţă salvamontiştii. Una dintre victime a fost localizată încă de duminică, dar trupul nu a putut fi recuperat din cauza întunericului şi riscului de avalanşă, aşa că misiunea a fost reluată dimineaţa.

Pompierii au stabilit cauza incendiului de la fabrica din Mureș

Pompierii din Mureş au stabilit cauza puternicului incendiu care a izbucnit sâmbătă la o fabrică din Reghin. Un scurtcircuit produs la un frigider a provocat dezastrul.

Şeful Poliţiei Capitalei, schimbat din funcţie. Cine îl înlocuiește

Şeful Poliţiei Capitalei, Mihai Marius Voicu, a fost eliberat din funcţie şi pus la dispoziţia DGPMB pe o perioadă de şase luni, informează un comunicat al IGPR.

Recomandări
ANAF pregătește o nouă procedură pentru veniturile nedeclarate. Contribuabilii vor fi notificați și pot fi chemați la audieri

ANAF pregătește o nouă procedură pentru persoanele care au obținut venituri anul trecut, dar nu și-au declarat contribuțiile la pensie și sănătate. 

”Izvoare de sănătate”. La Slănic Moldova, locurile la tratament se rezervă cu un an înainte, dar studiile clinice lipsesc

Începem campania: „Izvoare de sănătate”, despre una dintre puținele bogății pe care România nu le-a pierdut de tot: apele ei sărate, minerale și termale. 

Câte femei conduc, de fapt, marile companii din România. Cristina Chiriac: Numărul e neschimbat, deși legea s-a modificat

Legea care trebuia să crească reprezentarea femeilor în conducerea companiilor listate nu a făcut mari schimbări. Într-un interviu, Cristina Chiriac, președinta CONAF, explică de ce numărul femeilor din consiliile analizate a rămas exact același: 82.