Dezvaluirea Universitatii Cambridge despre geniul Steven Hawking “schimba tot ce stiam despre el"

60433965

Un anunt din partea Universitatii Cambridge surprinde intreaga lume. Potrivit informatiei facute publice, Stephen Hawking, in varsta de 70 de ani, obisnuia sa frecventeze un club de swingeri din California.

Chiar si acum cinci ani, astrofizicianul britanic ar fi fost surprins in localul respectiv.

Desi isi petrece timpul descifrand misterele Universului, Stephen Hawking are si preocupari mai simple. Cum ar fi cluburile de swingeri, localurile destinate cuplurilor care sunt dispuse sa incerce senzatii noi schimband partenerii sexuali.

club

Totul a pornit de la un site din Statele Unite care a postat informatia cum ca profesorul Hawking a fost vazut intr-un astfel de club, in Devore. Se pare ca ar fi mers acolo insotit de asistenta medicala, dar si de asistentii sai personali. A platit o anumita suma de bani pentru un spectacol privat oferit de tinerele dansatoare.

Potrivit Radar Online, fizicianul a vizitat clubul respectiv periodic in ultimii cinci ani.

“L-am vazut pe Hawking de multe ori in club”, a declarat o sursa.

Purtatorul de cuvant de la Cambridge a precizat insa ca profesorul nu frecventeaza des clubul si ca e o exagerare a presei.

Este o exagerare. L-a vizitat o singura data acum cativa ani, cu niste prieteni din America”, a declarat purtatorul de cuvant.

Articol recomandat de sport.ro
NEWS ALERT Andrei Rațiu, cel mai scump transfer din istoria clubului!
NEWS ALERT Andrei Rațiu, cel mai scump transfer din istoria clubului!
Citește și...
Naivitatea se plateste. Tanar santajat, dupa ce a aparut gol, pe webcam, in fata altui barbat

A invatat-o un tanar din Dambovita, care a avut probleme mari cu un barbat din Bucuresti, dupa ce a aparut dezbracat in fata acestuia, prin intermediul camerei web.

21 de indivizi au fost retinuti dupa descinderile organizate in palatele romilor din Strehaia

Sunt banuiti de evaziune fiscala si spalare de bani, afaceri prin care au pagubit statul cu 20 de milioane de euro.

Primavara lui 2012 ne prinde pe toti in transee. Primul lovit: asfaltul de pe strazile Romaniei

Asa ca soferii vor primi de Martisor cate o groapa, din partea autoritatilor, care ar fi in stare sa puna snururi alb-rosii pe sosele, in loc sa le repare.

Recomandări
La munte e plin de turiști, dar hotelierii spun că încasările s-au prăbușit și cu 30%. Cum fac românii economie în drumeții

Cei care au ales muntele au găsit o vreme excelentă. Stațiunile, zonele de promenadă și muzeele au fost pline de oameni, dar aglomerația n-a adus și venituri în plus la hoteluri si restaurante. 

Viitură apocaliptică în Nepal: 800 morți, mii de dispăruți. Efort disperat de salvare a 830 de oameni prinși într-un tunel

Bilanțul viiturii catastrofale produse la granița dintre Nepal și China continuă să se agraveze. Până acum au fost recuperate aproape 800 de trupuri neînsuflețite, iar numărul dispăruților trece de 2.500. 

Sondaj: Trei sferturi dintre bucureșteni cred că România merge într-o direcție greșită. Mare surpriză în opțiunile de vot

Majoritatea bucureştenilor (73%) consideră că România merge într-o direcţie greşită, arată un sondaj de opinie realizat de CURS la nivelul Capitalei.