Reactia fostei sotii a lui Michael Douglas dupa ce actorul a spus ca a facut cancer de la sexul oral

61276041

Declaratia controversata a lui Michael Douglas care a vorbit despre legatura dintre sexul oral si cancerul la gat n-a ramas fara ecou in randul fostelor sotii.

Prima care a reactionat a fost Diandra Douglas, femeia care in 2000 obtinea cea mai mare victorie intr-un proces de partaj, atunci cand a divortat de actor.

Aceasta a declarat pentru TMZ ca nu are nicio problema si ca NU a avut vreodata o boala cu transmitere sexuala.

Ziarul britanic The Guardian a publicat vineri un articol in care Michael Douglas asocia cancerul de care a suferit cu sexul oral.

Tabloidul TMZ scrie ca toata lumea e acum cu ochii pe actuala sotie a lui Michael Douglas, Catherine Zeta Jones, care momentan nu a facut nicio declaratie in acest sens.

NY Post chiar i-a cerut actritei sa-i dea papucii lui Michael Douglas pentru aceasta declaratie.

Articol recomandat de sport.ro
NEWS ALERT Andrei Rațiu, cel mai scump transfer din istoria clubului!
NEWS ALERT Andrei Rațiu, cel mai scump transfer din istoria clubului!
Citește și...
Cel mai bun Martini, in octombrie: Pink Martini la Sala Palatului

Toamna se-anunta cu concerte de soi. Trupa Pink Martini, fermecatoarea combinatie de musical si world music, revine pentru o noua degustare de calibru la Sala Palatului, pe 15 octombrie 2013.

Proiectii de scurtmetraje digitale din noul val german. "Das ist Kinofest" la Cinemateca Eforie

De vineri, 7 iunie, si pana duminica, 9 iunie, de la ora 19:00, Sala Eforie (Jean Georgescu) a Cinematecii Romane (Str. Eforie nr. 2) gazduieste evenimentul Das ist Kinofest: "Proiectii de scurtmetraje digitale din noul val german”.

Ce sa NU faci in ziua nuntii. Sfaturi de la 4 vedete pentru o zi esentiala in viata multora

In preajma nuntii, mai toata lumea are o indicatie pretioasa pentru viitorii miri.

Recomandări
Nicușor Dan s-a întâlnit la Baza Kogălniceanu cu delegația Congresului SUA. A mâncat la popotă alături de soldați | FOTO

Nicușor Dan s-a întâlnit duminică la Baza Kogălniceanu cu delegația Congresului SUA și a mâncat la popotă, alături de soldații americani, potrivit Administrației Prezidențiale.

Cum apare pe hărți Lacul Ontario, redenumit America de Trump. Cel mai puternic om al lumii a trecut acum la gâștele canadiene

Lacul Ontario apare începând de duminică drept Lacul America pe hărțile Google destinate utilizatorilor din SUA, pentru restul lumii el rămând cu denumirea sa corectă. După schimbarea numelui lacului, Trump a trecut acum la gâștele canadiene.

Sondaj: Trei sferturi dintre bucureșteni cred că România merge într-o direcție greșită. Mare surpriză în opțiunile de vot

Majoritatea bucureştenilor (73%) consideră că România merge într-o direcţie greşită, arată un sondaj de opinie realizat de CURS la nivelul Capitalei.