Printesa Letizia, cu chiloteii la vedere. Vantul i-a jucat feste. FOTO

60448571

Pana si printesele o pot pati. Letizia, sotia printului Felipe, mostenitorul tronului in Spania, a fost prinsa pe picior gresit de obiectivul paparazzilor.

Vantul i-a jucat feste printesei, care s-a trezit cu fustita cea imaculata pe sus. Scena, mai ceva decat cea realizata de diva Marilyn Monroe, a fost imediat imortalizata. Iar chiloteii deschisi la culoare, purtati de printesa, au ajuns pe prima pagina a ziarelor.

De altfel, Letizia pare sa fie urmarita de ghinion in ultima vreme, numele sau fiind implicat recent intr-un scandal sexual. Au fost date publicitatii o serie de poze care o infatisau pe Letizia, in tinerete, cu sanii goi. Fotografiile au fost incluse intr-o carte despre viata Letiziei, descrisa intr-o lumina nu tocmai roz.

Vezi FOTO si comenteaza!

Letizia

Sursa foto: www.egotastic.com

Articol recomandat de sport.ro
Fiica unui fost mare atacant fură inimile americanilor! Tatăl ei a fost coleg cu Miodrag Belodedici
Fiica unui fost mare atacant fură inimile americanilor! Tatăl ei a fost coleg cu Miodrag Belodedici
Citește și...
Teri Hatcher fara machiaj! Adevarata fata a vedetei! VIDEO

Teri Hatcher, una dintre vedete serialului Desperate Housewives, revine si demonstreaza in continuare ca frumusetea este relativa. Actrita si-a aratat adevarata fata in emisinea lui Oprah.

Monica Columbeanu a vorbit la ProFM despre LA si zvonurile legate de divort

Monica Columbeanu a venit in studioul ProFM, la “The Hit Factory”, alaturi de Greeg si de Marius Onuc. Ea a petrecut o ora alaturi de Dj-ii si de ascultatorii ProFM, carora le-a raspuns la toate intrebarile.

Ozzy Osbourne da tonul muzicii in octombrie, la Bucuresti

Legendarul Ozzy Osbourne vine la Bucuresti, pe 2 octombrie, pentru un show la Zone Arena, deschizand astfel seria concertelor din octombrie in Capitala, printre artistii ce urmeaza sa concerteze numarandu-se si Morcheeba si Herbie Hancock.

Recomandări
Accident violent în județul Timiș: patru răniți. Autorul este un șofer fără permis, care consumase alcool și furase mașina

O urmărire ca-n filme s-a încheiat cu un accident violent în județul Timiș. Un bărbat de 27 de ani, băut și fără permis, care încerca să scape de polițiști, a lovit o mașină în care se aflau două tinere și a proiectat-o într-o terasă.

Primul spital construit de la zero în Cluj în ultimii 50 de ani. Realizat prin PNRR, este printre cele mai moderne din Europa

Unul dintre cele mai moderne centre de neurochirurgie din Europa de Est a fost inaugurat sâmbătă la Cluj-Napoca. 

Furtuna din ultimele zile de pe mare a adus la țărm două fragmente de drone militare, care nu reprezentau un pericol

Furtuna din ultimele zile de pe mare a adus sâmbătă la țărm două fragmente de drone militare.