Rezolva problema lui Busu! 04.01.2011
Un barbat intra intr-o farmacie si cere un medicament, o solutie pentru sughit. Farmacistul ii da barbatului o palma. Nedumerit, barbatul il intreaba de ce a facut asta.
Pentru a afla raspunsul vezi video!
Un barbat intra intr-o farmacie si cere un medicament, o solutie pentru sughit. Farmacistul ii da barbatului o palma. Nedumerit, barbatul il intreaba de ce a facut asta.
Pentru a afla raspunsul vezi video!
In 1752, intre 2 si 14 septembrie, in toate teritoriile administrate de Imperiul Britanic nu s-a inregistrat nicio nastere si niciun deces.
Un om foarte inteligent este in inchisoare pentru niste afaceri murdare. Colegul lui de celula a evadat, insa el nu a putut, pentru ca se afla la spitalul penitenciarului.
Un tata pentru a-si stimula copilul sa invete ii spune ca la un test primit de la scola, cu 26 de intrebari, ii va da 8 lei pentru fiecare raspuns corect, iar pentru fiecare raspuns gresit baiatul ii da lui cate 5 lei.
Administrația Națională de Meteorologie (ANM) a emis, pentru perioada 28–29 decembrie, mai multe avertizări meteorologice de ninsori viscolite și vânt puternic, valabile în mai multe regiuni ale țării.
Curtea Constituţională a României este aşteptată să se pronunţe duminică asupra sesizării Înaltei Curţi de Casaţie şi Justiţie privind legea referitoare la pensiile magistraţilor.
Nicuşor Dan a declarat, după întâlnirea cu Sir George Iacobescu, românul care a dezvoltat cartierul financiar Canary Wharf din Londra, că parcursul său profesional şi ataşamentul de România arată că performanţa românească poate avea succes oriunde.