EXCLUSIV ONLINE! Problema lui Busu pentru utilizatori! 21.10.2009

60259895

De ce aproape toti piratii au un ochi acoperit? Nu e o intrebare capcana, nu e banc, e pur si simplu o problema de logica!

Va rog sa cautati un raspuns logic, mai cu seama ca atunci cand se va gasi raspunsul, o sa va dati seama ca e si adevarat.

Lasa raspunsul tau mai jos!

Articol recomandat de sport.ro
Femeia care l-a fermecat pe Ionuț Chirilă: "Cine e? Lasă-mă lângă ea"
Femeia care l-a fermecat pe Ionuț Chirilă: "Cine e? Lasă-mă lângă ea"
Citește și...
Rezolva problema lui Busu! 21.10.2009

Pamfil are sapte copii! Jumatate dintre ei sunt baieti!

Raspunsul pentru problema utilizatorilor din 20.10.2009

Sistemul de navigatie, bata-l vina, ca numai e e de vina! Ai dreptate Auras din Calarasi!

Problema lui Busu - 20.10.2009

Exista un lucru pe care daca il faci o data pe zi e foarte bine, dar daca il faci de doua ori esti infractor.

Recomandări
SURSE: PPE și Renew cer Comisiei Europene să blocheze jalonul de 770 de milioane de euro, din cauza amendamentului Fritz

Liderii PPE și Renew Europe, principalele grupuri politice pro-europene din Parlamentul European, i-au trimis o scrisoare comună președintelui Comisiei Europene, Ursula von der Leyen, în care se arată îngrijorați de soarta statului de drept din România.

Legea salarizării, încă fără acord politic. PSD vrea salarii mai mari, iar UDMR se teme de scăderi de venituri

Partidele au analizat cea mai recentă variantă a legii salarizării unitare, dar nu s-au pus încă de acord pentru o variantă pe care să o susțină în Parlament.

Cum vrea să schimbe AEP regulile pentru partidele politice. Reforma, deja criticată: „Suntem duşi pe o pistă falsă”

Autoritatea Electorală Permanentă (AEP) a pus în transparenţă decizională proiectul unei noi legi a partidelor politice, menit să înlocuiască actuala Lege nr. 14/2003, în vigoare de peste două decenii.