Un baiat de 13 ani a sarutat o colega de la scoala. Ce s-a intamplat dupa este halucinant

61716896

Mai tineti minte jocul Adevar sau Provocare? O gluma intr-o scoala a avut urmari neasteptate.

Un baiat de doar 13 ani a fost pus sub acuzare pentru asalt dupa ce a sarutat o fata de 14 ani in timpul orelor de scoala! Conform raportului politiei care a fost chemata la scoala de profesori, baiatul a tras-o pe fata cu tricoul si a sarutat-o.

Fata a sustinut ca a incercat sa-l respinga pe baiat, insistand insa ca acesta fusese provocat de colegii sai de la scoala Pikesville Middle School din Maryland.

Politia din Baltimore l-a acuzat pe baiat de asalt de gradul 2 si l-a lasat sa plece doar cand mama acestuia a venit la scoala. Baiatul risca si masuri disciplinare in scoala.

 

Articol recomandat de sport.ro
GALERIE FOTO Diletta Leotta s-a fotografiat în cel mai strâmt costum de baie și i-a înnebunit pe fani: ”Zoom incontrolabil”
GALERIE FOTO Diletta Leotta s-a fotografiat în cel mai strâmt costum de baie și i-a înnebunit pe fani: ”Zoom incontrolabil”
Citește și...
Open your city: Reintalneste-te cu propriul oras

Daca, atunci cand treci pe o straduta mai putin cunoscuta, ti se pare totusi ca o stii de undeva, s-ar putea ca intr-adevar sa o stii. Eventual, dintr-o alta viata.

Care este vedeta din Romania cu cel mai sexy posterior? FOTO

Corina, Anda Adam, Inna sau Alexandra Stan? Noi am facut o selectie a vedetelor din Romania cu cel mai sexy posterior.

Aparitiile ei sunt vanate de paparazzi, iar domnii o iubesc, cu toate ca nu are chiar un corp perfect. FOTO

Dupa ce a pozat de mai multe ori in ipostaze sexy ca sustinatoare a echipei nationale a Italiei, Claudia Romani a devenit cunoscuta la nivel international.

Recomandări
ANAF pregătește o nouă procedură pentru veniturile nedeclarate. Contribuabilii vor fi notificați și pot fi chemați la audieri

ANAF pregătește o nouă procedură pentru persoanele care au obținut venituri anul trecut, dar nu și-au declarat contribuțiile la pensie și sănătate. 

”Izvoare de sănătate”. La Slănic Moldova, locurile la tratament se rezervă cu un an înainte, dar studiile clinice lipsesc

Începem campania: „Izvoare de sănătate”, despre una dintre puținele bogății pe care România nu le-a pierdut de tot: apele ei sărate, minerale și termale. 

Câte femei conduc, de fapt, marile companii din România. Cristina Chiriac: Numărul e neschimbat, deși legea s-a modificat

Legea care trebuia să crească reprezentarea femeilor în conducerea companiilor listate nu a făcut mari schimbări. Într-un interviu, Cristina Chiriac, președinta CONAF, explică de ce numărul femeilor din consiliile analizate a rămas exact același: 82.