Bărbat de 47 de ani, dat dispărut în Curtea de Argeș. Ar fi căzut într-un pârâu de pe o punte improvizată

×
Publicitate

Pompierii din Argeș au fost mobilizați, vineri, pentru căutarea unui bărbat de 47 de ani, care ar fi fost luat de apele umflate ale unui pârâu, în Curtea de Argeș. Un localnic spune că l-a văzut căzând de pe o punte improvizată.

Cu ajutorul unei bărci pneumatice, pompierii au căutat de-a lungul pârâului mai bine de 2 kilometri, după care au reluat verificările
la locul unde bărbatul a fost văzut ultima oară.

Însă fără niciun rezultat.

Din păcate, sunt șanse infime să mai fie în viață. Bărbatul trăia cu copilul lui și cu tatăl său, care are un handicap.

Ar fi făcut de-a lungul timpului mai multe cereri către autorități, să fie pusă o punte peste pârâu, în locul improvizației.

 

 

Articol recomandat de sport.ro
Viral! Iubita l-a pus într-o postură jenantă chiar la prezentarea oficială
Viral! Iubita l-a pus într-o postură jenantă chiar la prezentarea oficială
Citește și...
Un nor a stârnit o nebunie pe Internet. S-a spus că are formă de OZN, dar oamenii nu se mai opresc din glume. VIDEO&FOTO

O formaţiune noroasă extrem de rară, care creează o iluzie optică şi îi face pe privitori să creadă că se uită la un Obiect Zburător Neindentificat (OZN), a putut fi admirat de curând pe cerul oraşului Bursa din Turcia

Un bătrân enervat de Martorii lui Iehova care îi sunau la ușă a luat pușca și a început să tragă

Un bătrân din Italia s-a enervat foarte rău când i-au sunat la ușă câțiva bărbați adepți ai religiei Martorii lui Iehova. Și nu doar atât. Ca să scape de aceștia, bărbatul a pus mâna pe o pușcă și a început să tragă.

Momentul în care un elan își pierde coarnele. VIDEO

Un bărbat a reușit să surprindă momentul în care un elan își pierde coarnele.

Recomandări
CCR dezbate azi noua lege ANI, care îi vizează pe Dominic Fritz și Mirabela Grădinaru. Nicușor Dan, PNL și USR au contestat-o

Curtea Constituţională a României dezbate, miercuri, sesizările formulate faţă de legea privind modificarea şi completarea unor acte normative în domeniul integrităţii. 

România se pregătește să închidă și Reactorul 2 de la Cernavodă. De unde luăm energie și cum e afectată populația

Criza din energie ia amploare. Estimările actuale ale debitelor Dunării arată că joi dimineață ar putea fi oprit și cel de-al doilea grup de la Cernavodă. Pregătirile au început deja, pentru ca deconectarea să fie una controlată. 

Pîslaru: Zilele următoare sunt decisive pentru Legea salarizării. „Am primit mandat să închid discuțiile cu sindicatele”

Ministrul interimar al Muncii, Dragoş Pîslaru, afirmă că, în urma discuţiilor care au avut loc, marţi seară, la Palatul Cotroceni, pe tema proiectului legii salarizării unitare nu s-a ajuns la un acord.