"Stiam ca ma insala, dar nu m-am asteptat la asta". Cu cine si-a gasit sotul in pat o tanara

61371465

O tanara din Brazilia banuia de ceva vreme ca sotul o insala si l-a urmarit mai multe zile la rand ca sa-l prinda in flagrant.

Intr-o zi i-a spus sotului ca urma sa stea la serviciu peste program, dar a ajuns acasa cu cateva ore mai repede decat anuntase, potrivit The Mirror.

Tanara din Santos, sud estul Braziliei, a crezut ca lesina cand a vazut ca sotul ei, in varsta de 28 de ani, este in pat cu un alt barbat. Nebuna de furie, femeia a jurat sa se razbune.

Cateva zile nu i-a spus nimic sotului, care nu a sesizat ca a fost vazut in timp ce era cu amantul. In tot acest timp ea a pus la cale planul de razbunare.

Miercuri seara s-a strecurat in pat langa sotul ei, sugerandu-i ca vrea sa faca sex. Cand acesta s-a dezbracat, femeia i-a retezat penisul cu un cutit de taiat painea.

Barbatul a fost dus de urgenta la spital, insa medicii nu i-au mai putut salva penisul. Vineri, starea barbatului era stabila, insa medicii spun ca nu va mai putea sa faca sex niciodata.

 

 

Articol recomandat de sport.ro
Frumoasă și seducătoare, dar cu probleme la cap: „Nu mai pot!“
Frumoasă și seducătoare, dar cu probleme la cap: „Nu mai pot!“
Citește și...
Cea mai bună zi din ultimii trei ani pentru bursele europene joi. Pauza tarifară anunțată de Trump a contribuit la creșteri

Bursele europene au încheiat ziua de joi în creştere puternică, după ce preşedintele american Donald Trump a anunţat o suspendare temporară a noilor tarife impuse majorităţii partenerilor comerciali ai SUA, în pofida incertitudinilor. 

O femeie din Suceava a distrus cu pietre mașina unei polițiste. De ce s-a răzbunat pe agentă

O femeie din orașul sucevean Milișăuți a provocat distrugeri mașinii personale a unei polițiste, chiar în fața sediului de Poliție, supărată că a fost întreruptă în timpul unei partide de sex.

Și-a spălat adidașii cu detergent și i-a luat în picioare. L-a prins ploaia, iar pățania lui a devenit virală

Postarea unui tânăr care și-a spălat adidașii cu detergent, iar apoi aceștia au făcut clăbuci în ploaie, a devenit virală.

Recomandări
AMR 1 zi până când PSD ar putea arunca România în criză politică. Toate semnalele duc spre un vot pentru abandonarea corabiei

O zi a mai rămas până la referendumul intern din PSD. Social-democrații anunță că îi vor retrage sprijinul politic premierului Ilie Bolojan. Între timp, filiala partidului din Sectorul 4 a organizat o conferință de presă. 

Iranul a închis din nou Strâmtoarea Ormuz și amenință că orice navă „va fi luată drept țintă”. Replica lui Trump

Iran a închis din nou duminică Strâmtoarea strategică Ormuz drept represalii la continuarea blocadei porturilor sale de către SUA, cu trei zile înainte de expirarea armistițiului între cele două țări.

Alegeri în Bulgaria 2026. Mobilizare mai mare la urne față de scrutinul precedent

În Bulgaria sunt alegeri, duminică (19 aprilie), pentru alegerea membrilor Parlamentului. Favorit în sondaje este fostul președinte Rumen Radev.