Alertă de copil dispărut într-un sat din Dolj. Băiețel de 11 ani, căutat de peste 100 de polițiști, jandarmi și localnici
Your browser doesn't support HTML5 video.
Oamenii locului spun l-au văzut în parcul din sat, unde a stat aproximativ o jumătate de oră, apoi a plecat. Iar o cameră de supraveghere l-a surprins în jurul prânzului, pe un drum din zonă. Membrii familiei au început să se îngrijoreze abia spre seară, când a început să se întunece, iar copilul nu a mai apărut.
Ștefănel are 1,40 metri înălțime, 40 de kilograme, păr scurt, brunet, ochi căprui și fața ovală. În momentul dispariției, purta un trening de culoare neagră și papuci albaștri. Oricine are informații despre băiat este rugat să sune la 112 ori să anunțe cea mai apropiată secție de poliție.
Sursa: Pro TV
Etichete: jandarmi , dolj , copil disparut , Polițiști
Dată publicare: 23-02-2025 07:59