Cupa Mondiala: Jucatorii Argentinei au liber la sex in Africa de Sud

60425399

Argentinienii se vor simti foarte bine la Cupa Mondiala. Jucatorii lui Maradona au voie sa faca sex in tipul liber, dintre meciurile de la mondial.

Messi si compania se pot distra de minune intre meciurile de la Cupa Mondiala din Africa de Sud, de anul acesta. Au primit acceptul de a avea relatii sexuale cu iubitele si sotiile, dar numai in zilele cand echipa nu are meci. I

nvitatia la sex are insa si alte doua conditii. Niciun jucator nu are voie sa faca sex cu alta femeie decat partenera stabila si nici nu au voie sa consume alcool.

Anuntul a fost facut la un radio argntinian de doctorul nationalei Argentinei, Donato Villami. "Sexul face parte din viata sociala in intreaga lume si nu este o problema. Problemele apar cand intervin excesul, o partenera instabila sau se face sex la orele destinate odihnei", a declarat medicul.

La Cupa Mondiala, Argentina joaca in grupa B, alaturi de Grecia, Nigeria si Coreea de Sud.

Articol recomandat de sport.ro
FOTO Nu se mai ascund! Cine e noul iubit al Emmei Răducanu
FOTO Nu se mai ascund! Cine e noul iubit al Emmei Răducanu
Citește și...
Imagini memorabile de la meciul de retragere al Simonei Halep. „Simo” și-a încheiat spectaculos cariera: Sunt un om împlinit

Simona Halep, cea mai titrată jucătoare de tenis din istoria României, și-a încheiat spectaculos cariera printr-un meci de gală desfășurat la Cluj-Napoca.

Echipamentul naționalei Angliei a fost furat în Kansas City. Poliția a arestat deja două persoane

Poliţia din Kansas City a arestat două persoane în cadrul anchetei privind furtul echipamentului echipei Angliei, informează lefigaro.fr, preluat de News.ro.

Eveniment oficial de retragere al Simonei Halep. Meciul de gală, exclusiv pe PRO TV. Mari nume ale tenisului îi sunt alături

Cea de-a VII-a ediţie a Sports Festival, desfăşurată anul acesta în perioada 11-14 iunie, la Cluj-Napoca, găzduieşte evenimentul oficial de retragere al jucătoarei române de tenis Simona Halep. 

Recomandări
UDMR a decis să nu îl susțină pe Adrian Veștea: „Nu vom intra la guvernare. Nu vedem o majoritate transparentă și stabilă”

Liderii UDMR au decis că nu vor susține un guvern Adrian Veștea. Întâlnirea lor are loc după ce PNL a decis să nu susțină un astfel de executiv.

Noul format de guvern pe care îl pregătește Ilie Bolojan, fără Adrian Veștea. Partidele cu care negociază

Liderii partidelor PNL, USR și UDMR și-au dat întâlnire, marți dimineață, la Guvern, pentru a găsi o opțiune de guvernare, una însă care să nu îl implice pe premierul desemnat Adrian Veștea. 

PRO TV își menține poziția de top în media din România și în 2026, conform studiului Reuters Institute Digital News Report

PRO TV și-a menținut poziția de lider în topul media din România și în 2026, atât în ceea ce privește dimensiunea publicului de care este urmărit, cât și încrederea pe care o are publicul în brandul PRO TV, respectiv în știrile sale.