Clotilde Armand spune că a fost creat un cont fals cu numele ei: ”PSD e disperat”

61867819

Consilierul local USR Clotilde Armand reclamă că a fost creat un cont fals cu numele ei, de pe care studenţilor li se promit bani pentru a semna pentru Alianţa USR - PLUS, concluzia sa fiind că PSD e disperat şi foloseşte manipularea sovietică.

"Pare că PSD e disperat şi foloseşte tot mai intens manipularea sovietică. Tocmai am aflat că există un cont fals care trimite mesaje în numele meu şi promite studenţilor bani pentru strângerea de semnături. Fals! ", scrie Clotilde Armand.

Ea califică situaţia creată drept "o mizerie' şi precizează că.Alianţa 2020 USR PLUS strânge semnăturile pentru europarlamentare în mod onest "de la cetăţeni sătui de hidra FSN-istă, fără bani, voluntar". 

cont fals Clotilde

Abonați-vă gratuit la newsletter-ul Știrile Pro TV de pe WhatsApp. Primiți în fiecare zi cele mai importante știri pe telefon! 

 Pe Instagram-ul Știrile ProTV găsiți imaginile momentului din România, dar și din lume!  

CLICK AICI pentru a instala GRATUIT aplicația Știrile ProTV pentru telefoane Android și iPhone!

Articol recomandat de sport.ro
Toate camerele au fost pe el! Cum a reacționat Cristiano Ronaldo, imediat după eliminarea de la Mondial
Toate camerele au fost pe el! Cum a reacționat Cristiano Ronaldo, imediat după eliminarea de la Mondial
Citește și...
Un lider PNL explică modul în care Ilie Bolojan poate rămâne premier până în 2028: „Exact coşmarul PSD”

Un lider PNL, europarlamentarul Daniel Buda, le-a transmis foștilor colegi de coaliție de la PSD că Ilie Bolojan poate rămâne premier până în 2028, explicând că interimatul lui se prelungeşte până când este votat un guvern cu puteri depline.

Dominic Fritz, după ce și unul dintre viceprimarii săi a pierdut procesul cu ANI: Instituția îşi alege la liber „clienţii”

Primarul Timișoarei, Dominic Fritz (USR) afirmă că regimul incompatibilităţilor şi al conflictului de interese a scăpat de sub control, după ce viceprimarul Paula Romocean (USR) a pierdut în primă instanţă procesul cu ANI care a găsit-o incompatibilă. 

Negocieri de la distanță între liderii partidelor. Propunerea PSD pentru refacerea coaliției, respinsă total de PNL și de USR

Sunt primele zile de vacanță parlamentară, dar liderii politici tot mai caută soluții pentru votarea unui Guvern cu puteri depline.

Recomandări
Unde au ajuns cele peste 400 de persoane din azilele ilegale din Bihor. Un bărbat a murit în timpul relocării

Ministerul Muncii transmite că 409 persoane aflate din azilele ilegale au fost identificate în urma perchezițiilor desfășurate în județul Bihor de procurorii DIICOT și polițiști. 

Concluzia unui economist după cele mai recente date publicate de INS: „Nu văd cum scăpăm anul acesta fără recesiune”

Cu prețuri din ce în ce mai mari, românii cumpără tot mai puțin, astfel încât, consumul la nivel național a scăzut pentru a zecea lună la rând.

„Jokerul” Donald Trump, în centrul celui mai important summit NATO din ultimele decenii. Ce decizii sunt așteptate

Summitul NATO de la Ankara din următoarele zile are o miză uriașă, fiind considerat unul dintre cele mai importante din istoria de 77 de ani a Alianței.