VIDEO. 60 de tineri de culoare dau năvală într-un magazin și-l vandalizează

×
Publicitate

În Philadelphia, zeci de tineri, băieţi şi fete, au năvălit cu intenţii rele într-un magazin care vinde produse cosmetice şi medicamente fără reţetă.

Intruşii au devalizat rafturile spre stupefacţia vânzătorilor care priveau neputincioşi scenele incredibile. De furat n-au furat mare lucru, dar cu siguranţă au distrus raioanele.

Cei mai furioşi au aruncat cu diverse produse în angajaţi. Apoi au plecat de unde veniseră fără ca agenţii de pază, cu totul depăşiţi, să-i poată opri.

Poliţia americană a dat publicităţii imaginile surprinse de camerele de supraveghere, în speranţa că măcar o parte dintre făptaşi vor fi identificaţi cu ajutorul publicului.

Articol recomandat de sport.ro
FOTO Noua bestie de 1.600 CP de la Bugatti! Există un singur exemplar în lume
FOTO Noua bestie de 1.600 CP de la Bugatti! Există un singur exemplar în lume
Citește și...
Cum ar putea oamenii lui El Chapo să ia cu asalt cea mai securizată închisoare din SUA

Condamnat la închisoare pe viaţă plus 30 de ani, faimosul traficant de droguri Joaquin Guzman, zis "El Chapo", s-a instalat deja în, probabil, ultima lui locuinţă: cea mai securizată închisoare din Statele Unite.

Prima declarație a cancelarului Angela Merkel privind crizele de tremurat

Cancelarul german Angela Merkel a declarat, vineri, că e capabilă să-şi ducă până la final, în 2021, mandatul de şefă a guvernului federal, arătându-și totodată susținerea pentru noul ministru al Apărării, Annegret Kramp-Karrenbauer.

Record absolut de temperatură în Franța. Anunțul făcut de meteorologi

Recordul absolut de temperatură în Franţa a fost stabilit la 46 de grade Celsius în data de 28 iunie în localitatea Verargues, în sudul țării, a anunţat vineri serviciul naţional de meteorologie Meteo France.

Recomandări
Nicușor Dan: „Partidele nu s-au înțeles pe legea salarizării. Și-au asumat pierderea a 770 de milioane de euro din PNRR”

Președintele Nicușor Dan anunță că PSD, PNL, USR și UDMR nu au ajuns la un consens privind legea salarizării și și-au asumat pierderea a 770 de milioane de euro din PNRR.

Peste 120 de aleși ar putea rămâne fără funcții dacă Legea integrității va fi promulgată. USR, avertisment pentru PNL

După o lună de dezbateri și nenumărate modificări, legea integrității a fost adoptată în Parlament cu articolul care prevede că aleșii găsiți în incompatibilitate sau conflict de interese, chiar și retroactiv, își pierd funcția.

Ungaria declară Rusia drept „amenințare” pentru Europa și ordinea mondială. Ruptură față de politica lui Viktor Orbán

Guvernul Ungariei a condamnat oficial agresiunea militară a Rusiei și și-a anunțat sprijinul pentru integritatea teritorială a Ucrainei, potrivit orientărilor politice publicate marți seara.