Parada masinilor tunate, la Cluj!

×
Publicitate

Spectacol pe patru roti la Cluj! Localnicii au dat navala sa priveasca o parada a masinilor tunate.


Soferii, in schimb, si-au turat la maximum bolizii si s-au straduit sa convinga publicul ca sunt la fel de priceputi si indemanatici ca pilotii de incercare.

Pe pista special amenajata pentru acest eveniment, soferii si-au demonstrat indemanarea la volan. Nu departe de ei, alti participanti isi prezentau cu mandrie "bijuteriile pe patru roti".

Intrecerea le-a rezervat si surprize fanilor acestor competitii. Au privit cu uimire cum soferul unei masini vechi de 20 de ani si-a invins fara probleme adversarul.

Si la Pitesti, masinile tunate i-au atras ca un magnet pe spectatori.

 

 

Articol recomandat de sport.ro
FOTO Noua bestie de 1.600 CP de la Bugatti! Există un singur exemplar în lume
FOTO Noua bestie de 1.600 CP de la Bugatti! Există un singur exemplar în lume
Citește și...
Gravida in sase luni, batuta cu ranga de un talhar!

O tanara de 28 de ani, insarcinata in sase luni, a fost batuta cu o ranga de fier de un hot, pana cand a cedat si i-a spus monstrului unde isi tine banii. Cumplita intamplare s-a petrecut in comuna 1 Decembrie, din Ilfov.

Carambol periculos pe o sosea din judetul Arad!

Scene dramatice pe o sosea din Arad unde doua persoane au fost ranite intr-un accident violent. Martorii spun ca totul s-a intamplat dupa ce o soferita ar fi pierdut controlul volanului din cauza vitezei.

Valeu! Se surpa ziduri peste oameni in Dambovita!

Coincidente teribile, in Dambovita. Patru oameni au fost raniti, in trei incidente trase parca la indigo: au ajuns la spital dupa ce peretii unor constructii s-au prabusit peste ei.

Recomandări
Nicușor Dan: „Partidele nu s-au înțeles pe legea salarizării. Și-au asumat pierderea a 770 de milioane de euro din PNRR”

Președintele Nicușor Dan anunță că PSD, PNL, USR și UDMR nu au ajuns la un consens privind legea salarizării și și-au asumat pierderea a 770 de milioane de euro din PNRR.

Peste 120 de aleși ar putea rămâne fără funcții dacă Legea integrității va fi promulgată. USR, avertisment pentru PNL

După o lună de dezbateri și nenumărate modificări, legea integrității a fost adoptată în Parlament cu articolul care prevede că aleșii găsiți în incompatibilitate sau conflict de interese, chiar și retroactiv, își pierd funcția.

Ungaria declară Rusia drept „amenințare” pentru Europa și ordinea mondială. Ruptură față de politica lui Viktor Orbán

Guvernul Ungariei a condamnat oficial agresiunea militară a Rusiei și și-a anunțat sprijinul pentru integritatea teritorială a Ucrainei, potrivit orientărilor politice publicate marți seara.