Imagini socante! Izbit in plin de o masina dupa ce a traversat pe rosu

×
Publicitate

Graba i-a stricat finalul de an unui barbat de 69 de ani din Iasi. Omul a fost izbit in plin de o masina, chiar pe o trecere de pietoni.
Barbatul a traversat in fuga, fara sa tina cont de faptul ca semaforul era rosu.

Camerele de supraveghere au surprins momentul in care barbatul pur si simplu nu a reusit sa evite un autoturism care se apropia cu viteza pe banda a doua.

Astfel a fost proiectat prin aer cativa metri. Un echipaj SMURD l-a transportat la spital. Are un picior rupt si lovituri la cap.

Articol recomandat de sport.ro
FOTO Noua bestie de 1.600 CP de la Bugatti! Există un singur exemplar în lume
FOTO Noua bestie de 1.600 CP de la Bugatti! Există un singur exemplar în lume
Citește și...
Piata din Buzau, facuta scrum din cauza unor petarde aruncate inauntru

UPDATE: Una dintre cele mai mari piete din Buzau s-a facut scrum, duminica seara, dupa ce cativa copii au aruncat cu petarde. Pagubele produse de incendiu sunt uriase: a ars intreaga constructie si toata marfa din chioscurile comerciantilor.

Satu Mare: Peste 30 de persoane au fost evacuate in urma inundatiilor

UPDATE: Cand ziua de Craciun le-a adus ploaie in loc de zapada, localnicii din Micula, judetul Satu Mare, nu s-au ingrijorat, dar duminica seara multi dintre ei au fost nevoiti sa-si paraseasca locuintele.

Doi tineri au murit dupa ce masina in care se aflau a intrat intr-un copac

UPDATE: Au venit din strainatate sa petreaca sarbatorile in familie, fara sa stie ca aici ii astepta moartea. Patru tineri au intrat duminica noapte cu masina intr-un copac de pe marginea Drumului National 19, in judetul Satu Mare.

Recomandări
Moscova s-a răzbunat: un angajat al Ambasadei României a fost declarat „persona non grata”. MAE, reacție rapidă

Rusia a declarat un angajat al Ambasadei României la Moscova „persona non grata”, a anunţat joi Ministerul de Externe rus, informează Interfax.

Sentința care ar fi blocat ROMATSA și traficul aerian din România, anulată printr-o decizie definitivă. S-a implicat și CSAT

Traficul aerian din România se poate desfășura normal, în urma deciziei Instanței Supreme, pentru că ROMATSA nu și-a pierdut certificatul de furnizor de servicii de trafic aerian.

Ploi torențiale, vijelii și grindină de până la 4 centimetri. Cod galben în mare parte din țară. HARTĂ

Administraţia Naţională de Meteorologie (ANM) a emis, joi, atenţionări Cod galben de instabilitate atmosferică, averse torenţiale însemnate cantitativ şi intensificări ale vântului, valabile în zone din Transilvania, Muntenia, Moldova şi Dobrogea.