Iarna si poleiul de pe carosabil le-au dat mari batai de cap soferilor!

×
Publicitate

La Timisoara o masina era cat pe ce sa se prabuseasca de pe un pasaj, dupa ce a alunecat si s-a tamponat din lateral cu un alt autoturism.

Intr-o localitate din Alba cativa tineri au facut o baie rece, dar au scapat fara nicio zgaraietura, dupa ce masina in care se aflau a derapat si a ajuns in rau.

La Timisoara doua masini in care se aflau mai multi tineri au fost avariate, cand au intrat una in alta pe un pod din oras. Masinile circulau in acelasi sens, dar pe benzi diferite si se pare ca s-au izbit pe lateral.

Autoturismul care se afla pe prima banda a alunecat, a sarit peste bordura si a a fost cat pe ce sa plonjeze in gol. Atat soferii celor doua masini, cat si pasagerii au scapat nevatamati.

Articol recomandat de sport.ro
FOTO Erling Haaland i-a șocat pe fani cu noul său look: ”Spune-mi că nu e adevărat”
FOTO Erling Haaland i-a șocat pe fani cu noul său look: ”Spune-mi că nu e adevărat”
Citește și...
Moartea a secerat patru vieti pe un drum din judetul Constanta

UPDATE: Un accident teribil a avut loc sambata noapte, la Constanta. Patru oameni au murit, iar o fetita de 12 ani se zbate intre viata si moarte.

Soferul masinii cazute pe calea ferata, langa Predeal, a fost retinut

Cursa nebuna la Predeal! Un sofer inconstient, care avea in masina sapte prieteni, a trecut duminica dimineata peste un pod, a rupt firele electrice si a aterizat pe liniile de cale ferata.

Razie cu succes pentru politisti in judetul Ilfov!

Soferii prinsi bauti la volan nu au avut noroc, nici prostituatele gasite prin parcarile de tir-uri. Insa cireasa de pe tort a fost un scandal care a pornit de pe strazile Bucurestiului si a ajuns tocmai in Ciorogarla.

Recomandări
Cursa contra cronometru pentru miliardele din PNRR. Aproape 3.000 de proiecte trebuie recepționate într-o săptămână

Aproape 3.000 de proiecte de investiții finanțate prin PNRR trebuie finalizate și recepționate urgent în această săptămână pentru a putea fi decontate, spune premierul Ilie Bolojan. 

Sorin Grindeanu, despre legea salarizării: „Sunt niște termene aproape imposibil de îndeplinit”

Sorin Grindeanu a declarat că i se pare foarte greu, dacă nu spre imposibil, să mai poată veni până mâine, poimâine, cu o formă a legii salarizării care să ducă la aprobare, el precizând că sunt niște termeni aproape imposibil de îndeplinit.

Drona care a căzut în Vrancea a stat cinci ore agățată într-un nuc. A fost observată de o femeie

O dronă care a fost observată luni dimineață în județul Galați a dispărut de pe radar și s-a prăbușit într-un sat din Vrancea.