Hoata cu bebelus in brate! Fura pentru ca stia ca nu poate fi incarcerata
28-01-2010
|
14:38
Cine s-ar gandi ca o proaspata mamica, purtand in brate bebelusul, ar putea fi o hoata versata? Pe asta miza o femeie din Covasna, prinsa intr-un supermarket, cu geanta copilului incarcata cu bunatati neplatite.
Se pare ca tanara se documentase cu atentie si stia ca nu poate fi incarcerata pana cand copilul nu implineste un an. Acum, la 7 luni, mama lui il lua peste tot unde actiona.
Ultima data, politisti i-au scos din geanta bebelusului trei bucati de salam si sase cutii de branza topita. O filasera de mai multe zile si au reusit sa o prinda in flagrant. Deocamdata, tanara este cercetata in stare de libertate.
Urmărește Știrile PRO TV pe canalul de social media preferat:
Sursa: Pro TV
Etichete:
furt,
Dată publicare:
28-01-2010 00:00
Articol recomandat de sport.ro
Citește și...
Recomandări
ANM a prelungit avertizările de vreme rea: vânt puternic, ninsori și viscol. HARTĂ
Administrația Națională de Meteorologie a emis o informare meteorologică și mai multe atenționări și avertizări Cod Galben și Cod Portocaliu, ce vizează intensificări ale vântului, ninsori, polei și viscol, în mare parte din țară.
Volodimir Zelenski ar urma să facă o concesie majoră pentru pace în Ucraina
Rusia a lovit fără milă blocuri de locuințe, chiar și în ziua de Crăciun. Valul de drone și rachete a ucis joi cel puțin 5 oameni și a rănit zeci, în mai multe orașe ucrainene.
O fetiță din București a primit, în noaptea de Crăciun, o scrisoare de la Papa Leon al XIV-lea. FOTO
O fetiță din București a primit, în noaptea de Crăciun, o scrisoare neașteptată de la Papa Leon al XIV-lea, ca răspuns la un desen prin care se ruga pentru copiii afectați de război.