O femeie i-a oprit pe strada si le-a propus o partida de amor. Ce a urmat apoi pentru doi barbati din Reghin

×
Publicitate

Doi barbati din Reghin, judetul Mures, regreta amarnic momentul in care au primit in casa o femeie care s-a oferit sa intretina relatii sexuale cu ei. Ea le-a pus in bautura o substanta care i-a adormit si i-a jefuit.

Primul barbat, in varsta de 49 de ani, i-a cazut in capcana zilele trecute cand femeia l-a oprit pe strada si i-a propus o partida de amor. Au urcat impreuna in apartamentul acestuia, unde femeia in varsta de 44 de ani l-a adormit dupa ce i-a pus in bautura o substanta inca neidentificata.

A reusit in felul acesta sa fure suma de 1700 de lei si cateva bijuterii. A doua zi scenariul s-a reperat cu alt barbat pe care l-a lasat fara 3200 de lei. Rusinati, cei doi au apelat la ajutorul politiei, iar din descrierile lor ofiterii au pus mana pe femeie. Acesta a fost retinuta imediat pentru talharie si furt.

Barbatii au acceptat sa faca si teste toxicologice pentru a afla ce fel de substanta a folosit femeia ca sa ii adoarma.
 

Articol recomandat de sport.ro
Thomas Tuchel a oferit declarația serii după Anglia - Argentina 1-2:
Thomas Tuchel a oferit declarația serii după Anglia - Argentina 1-2:
Citește și...
S-a dispus autopsie pentru moarte suspectă în cazul pacientei de 93 de ani care a murit la spital în Galați

Val de anchete după moartea pacientei de 93 de ani de la Spitalul Județean din Galați. Familia femeii reclamase faptul că, deși venise doar pentru o lovitură la cap, starea ei de sănătate s-a agravat continuu în timpul spitalizării. 

Groapă ilegală de deșeuri, descoperită la marginea Sectorului 3. Firma responsabilă, amendată cu 160.000 de lei

O groapă ilegală de deșeuri, întinsă pe câteva mii de metri pătrați, a fost descoperită la marginea Sectorului 3 al Capitalei.

ANAF a încasat 25 de milioane de lei din licitațiile online. Cele mai căutate sunt terenurile, dar oferta este una bogată

La trei luni de la lansare, platforma de licitații a celor de la ANAF a adus încasări de 25 de milioane de lei.

Recomandări
Cum au acționat suspecții care au produs frauda de proporții în sistemul de pensii publice

Fraudă de proporții, făcută în sistemul de pensii publice. Procurorii DIICOT au descoperit că 860 de persoane din București și din șapte județe au beneficiat cel puțin cinci ani de pensii obținute cu acte false. 

Sistemele Agenției Naționale de Cadastru sunt blocate după un atac cibernetic. Atacul vine într-un moment delicat

Agenția Națională de Cadastru și Publicitate Imobiliară a fost ținta unui atac cibernetic, care a blocat sistemele instituției și a provocat cea mai amplă întrerupere tehnică din istoria sa.

„Legile PNRR” se amână pentru finalul lunii iulie. România riscă să piardă sute de milioane de euro

Parlamentarii își pot vedea liniștiți de vacanță. Deși, inițial, ar fi urmat să fie chemați la muncă pentru a vota legile care țin de îndeplinirea jaloanelor din PNRR, situația se amână pentru finalul lunii sau chiar începutul lui august.