De Revelion, totul e posibil! Cei mai tari magicieni si vedete ProTV – MAGIC SHOW, la 21:45 pe ProTV

61443584

Noaptea dintre Ani este noaptea dorintelor, noaptea in care totul este posibil la ProTV.

Vedetele invitate vor lucra cu cei mai tari magicieni din tara pentru a pune in scena un “Magic Show”, un spectacol extraordinar plin de surprize, umor, situatii neprevazute si transformari neasteptate. Andra si Catalin Maruta vor fi gazdele telespectatorilor ProTV, gata sa aduca magia in casele oamenilor.

Laura Cosoi, Razvan Fodor, Gina Pistol, Pacha Man, Daniel Max Dragomir sau cei trei MasterChefi sunt printre vedetele care in ultima noapte din an se transforma in asistentii celor mai tari magicieni si fac tot posibilul sa puna cat mai bine in evidenta numarul prezentat.

Printre cei care sunt gata sa ii lase muti de uimire pe telespectatori se numara mentalistul Cristian Gog, Vlad Grigorescu, finalistul de la “Romanii au talent”, Lorenzo, magicianul care s-a ocupat de aparitiile spectaculoase ale Loredanei in ultimul sau concert, Cristina Strecopitov, prima femeie magician din Romania, simpaticul Andrei Andronachi, Mydas, Eduard Malita, Cezar Balasoiu, Marius Paraschiv sau Robert Tudor. Fiecare a pregatit un numar spectaculos sustinut de vedetele invitate in platou.

Atmosfera va fi intretinuta de cele mai tari hit-uri cantate de Smiley, Corina Bud, Mandinga, Andra, Puya si Don Baxter, Sore sau Horia Brenciu. Noaptea magica dintre ani este noaptea in care totul este posibil la ProTV, asa ca telespectatorii vor avea ocazia sa asculte muzica populara cantat de Horia Brenciu, Julie Mayaya, Octavian Strunila, Pacha Man si Don Baxter sau cei trei Masterchefi.

Articol recomandat de sport.ro
FOTO Erling Haaland i-a șocat pe fani cu noul său look: ”Spune-mi că nu e adevărat”
FOTO Erling Haaland i-a șocat pe fani cu noul său look: ”Spune-mi că nu e adevărat”
Citește și...
Jumatate dintre angajatii Maternitatii Radauti, purtatori de stafilococ auriu.Spitalul a fost inchis

Jumatate dintre angajatii Maternitatii Radauti au fost depistati ca fiind purtatori ai stafilococului auriu, maternitatea, care a fost inchisa din 18 decembrie, urmand sa fie redeschisa, cel mai probabil, saptamana viitoare.

Un barbat din Targoviste care a comandat pe internet un telefon, acuzat ca l-a atacat pe curier

Un barbat din Targoviste care a comandat pe internet un telefon mobil este acuzat de talhărie dupa ce, in loc sa achite curierului care a livrat telefonul contravaloarea acestuia, l-a atacat pe agent cu un spray lacrimogen, dupa care a fugit.

Un autocar cu romani a ars in Ungaria. Pasagerii sunt bine. Imagini de la locul incidentului

Un autocar la bordul caruia se aflau 44 de cetateni romani ce mergeau in Germania a ars, in noaptea de sambata spre duminica, in Ungaria, soferii si pasagerii fiind nevatamati si ajungand duminica seara, cu un alt autocar, la destinatie.

Recomandări
Datoria publică a României, în creștere constantă. Suntem la 61,4% din PIB. Instrumentele de finanțare a deficitului bugetar

În luna mai 2026, datoria publică a României a depășit pragul de 1.194 de miliarde de lei, ceea ce reprezintă 61,4% din produsul intern brut, potrivit datelor publicate de Ministerul Finanțelor.

Răsturnare de situație. Întâlnirea lui Nicușor Dan cu liderii fostei coaliții privind legea salarizării, anulată. SURSE

Întâlnirea dintre Nicușor Dan și liderii din fosta coaliție cu privire la legea salarizării nu va mai avea loc luni, au precizat surse pentru Știrile PRO TV.

Bogdan Ivan: „Reducerea accizei cu 20% trebuia să ieftinească motorina, dar prețurile la pompă au sărit din nou de 10,4 lei”

Fostul ministru al Energiei, social-democratul Bogdan Ivan, afirmă că reducerea accizei cu 20% trebuia să ieftinească motorina, însă prețurile la pompă au sărit din nou peste 10,2 - 10,4 lei.