Batalie intre o educatoare si un militar la O-la-la!

60159181

La emisiunea O-la-la de la Pro Tv din fiecare sambata, de la 20.30, concurentii au pus gand rau marelui premiu de 25.000 de RON.

Dupa ce o concurenta din a doua editie a reusit sa castige nu numai trofeul O-la-la, ci si premiul cel mare stiind mii de versuri, Andra si intreaga echipa spera ca si de aici inainte versurile sa aduca bani multi pasionatilor de karaoke.

In editia a treia a emisiunii O-la-la prezentata de Andra, se cauta din nou un campion printre cei 6 concurenti. De aceasta data, se vor duela in versuri un militar, o angajata intr-un supermarket, o educatoare, un student la actorie si o reprezentanta a presei. Ei vor demonstra prin distractie si raspunsuri corecte ca “Muzica e a tuturor”, cum spune si un vers al piesei de generic a emisiunii, mai ales ca la O-la-la nu trebuie sa cante bine, pentru ca de asta se ocupa orchestra Cardinal, ci trebuie sa stie foarte bine versurile.

O sa-i puna in dificultate piese celebre precum Uita nostalgia, Hai vino iar in gara noastra mica, Trenul pierdut, Lalele, lalele, Un actor grabit, Fata din vis, Tarancuta, tarancuta, Ioane, Ioane sau Soarele meu, melodii pe care toata lumea le fredoneaza, dar carora concurentii trebuie sa le stie fiecare cuvintele pentru a ramane in competitie.

Pentru ca printre concurenti se va afla si o educatoare din Giurgiu, spectatorii se vor distra cantand alaturi de ea un cantecel pentru copii. Astfel, in cor, toata lumea va canta: “Ratustele mele pe apa s-au dus, stau cu capu-n apa si codita-n sus.” Cu toate acestea insa, emotiile nu se vor risipi, pentru ca rundele vor fi din ce in ce mai dificile, iar in finala vor ajunge doar cei doi concurenti care au stiut la fix versurile pieselor din concurs. Castigatorul trofeului O-la-la va putea sa plece acasa si cu bani in buzunar doar daca va mai trece cateva hop-uri muzicale, altfel se va alege doar cu trofeul si un premiu de consolare de 3000 de RON.

Articol recomandat de sport.ro
Maya Jama a ”rupt” internetul cu ultima postare, după ce Ruben Dias s-a afișat cu noua iubită
Maya Jama a ”rupt” internetul cu ultima postare, după ce Ruben Dias s-a afișat cu noua iubită
Citește și...
Daiana Anghel si George Vintila, un experiment inedit

Prezentatorea Stirilor Sport.ro, Daiana Anghel, a gasit cea mai tare solutie pentru traficul infernal din Bucuresti. La Promotor, Daiana a testat un Fiat 500, o masina creata special pentru doamne, cu accente retro si dimensiuni reduse.

Beckham e innebunit dupa majorete

Ce e frumos si lui Dumnezeu ii place! Asta pare sa gandeasca David Beckham, cu ochii la pantalonasii scurti si mov ai majoretelor.

O noua moda! Ce e in neregula in imagini?

Modelul Katie Price a luat londonezii prin surprindere cu look-ul ei. Nu a luat-o razna, nici croitoreasa nu a gresit tinuta si nici nu era dezordine in debaraua cu pantofi!

Recomandări
SURSE: Președintele Nicușor Dan va face o nouă desemnare de premier la începutul lunii septembrie

Președintele Nicușor Dan va face o nouă desemnare de premier la începutul lunii septembrie, fără să mai organizeze consultări politice oficiale cu partidele, au precizat pentru Știrile Pro TV surse apropiate de Palatul Cotroceni.

Planul pentru cel mai negru scenariu la Cernavodă. Autoritățile vor să aducă apă cu cisterna dacă Dunărea scade la un metru

Guvernul anunță noi măsuri pe Dunăre prin care să asigure în viitor suficientă apă pentru răcirea reactoarelor centralei de la Cernavodă.

Cel mai în vârstă monarh din Europa, Regele Harald al Norvegiei, a decedat la vârsta de 89 de ani

Regele Harald al V-lea al Norvegiei, care a plecat în exil în Statele Unite încă din copilărie, în timpul ocupației naziste a țării sale natale, a murit la vârsta de 89 de ani.