Un bărbat a jefuit o bancă și a aruncat banii în curtea artistei Taylor Swift. Ce voia să demonstreze

61643971

Un bărbat din Connecticut a jefuit o bancă pentru a o impresiona pe artista Taylor Swift de care este îndrăgostit.

Bruce Rowley, din orășelul Derby, i-a șocat pe polițiști, după ce a jefuit o bancă și a aruncat banii în curtea casei artistei Taylor Swift. Oamenii legii au declarat că, prina cest gest, individul ar fi droit să o ceară în căsătorie pe cântăreață, scrie The Guardian.

Rowley a furat suma de 1.600 de dolari, bani pe care i-a aruncat peste gard, în curtea locuinței din Rhode Island a lui Taylor Swift. Capturat de polițiși, bărbatul, în vârstă de 26 de ani, și-a recunoscut fapta, riscând ani grei de închisoare.

CLICK AICI pentru a instala GRATUIT aplicația Știrile ProTV pentru telefoane Android și iPhone!

Articol recomandat de sport.ro
Ce înseamnă ”infarct miocardic acut” - cât de gravă este starea lui Mircea Lucescu
Ce înseamnă ”infarct miocardic acut” - cât de gravă este starea lui Mircea Lucescu
Citește și...
Ce nu se vede la TV. Ovidiu Oanță, la „Întrebarea Mesei Rotunde”, despre gafe, emoții și momente tensionate în direct

Sâmbătă, 4 aprilie, un nou sezon al emisiunii Întrebarea Mesei Rotunde cu Marius Manole începe la ACASĂ, cu un decor nou, virtual, și cu un invitat special: jurnalistul Ovidiu Oanță.

K-1 World vine la București! Spectacol total pe 3 aprilie

Pe 3 aprilie, capitala României devine scena unui eveniment major pentru fanii sporturilor de contact. Ediția aniversară Dynamite Fighting Show aduce în prim-plan un turneu K-1 World Max spectaculos, sportivi de top și reveniri așteptate în ring.

De astăzi SIRENELE, trilogia fenomen, este disponibilă integral și exclusiv pe VOYO

De astăzi, VOYO aduce în premieră pentru abonații săi una dintre cele mai așteptate producții pentru publicul tânăr: trilogia SIRENELE, o aventură cinematografică plină de mister, emoție și magie. 

Recomandări
PSD i-ar putea da lui Ilie Bolojan un ultimatum de 72 de ore pentru a demisiona. Ce ar urma în cazul unui refuz - Surse

Tensiunile din coaliția de guvernare cresc de la o zi la alta, iar scenariul unei crize politice devine tot mai plauzibil. Ilie Bolojan a declarat că nu va demisiona chiar dacă PSD va decide după 20 aprilie să iasă de la guvernare. 

Guvernul a redus temporar acciza la motorina standard cu 30 de bani pe litru, pe perioada crizei. Impactul bugetar estimat

Guvernul a adoptat o Ordonanță de urgență prin care reduce temporar acciza la motorină cu 30 de bani pe litru, măsură aplicată pe durata crizei, pentru a atenua impactul creșterii prețurilor la carburanți asupra populației și economiei.

Noi bucăţi de dronă descoperite pe litoralul românesc. Plaja pe care au fost depistate

Mai multe bucăţi de dronă au fost descoperite, vineri după-amiază, pe plaja din Tuzla. Un bărbat a sunat, vineri, la 112 şi a anunţat descoperirea unor fragmente de dronă pe plaja din Tuzla, iar la faţa locului s-au deplasat poliţişti şi pompieri.