Moda "Sex And The City 2" - vezi cat costa hainele vedetelor

×
Publicitate

Hainele purtate de personajele din Totul despre sex 2 au costat nu mai putin de 10 milioane de dolari. Realizatorii au mizat pe faptul ca filmul va stabili noi tendinte in moda acestei veri si isi vor recupera investitia.

Rochii, pantofi si accesorii identice cu acelea purtate de Carrie si prietenele ei in film pot fi cumparate deja in Statele Unite.

Inca de la primele episoade difuzate pe micile ecrane, "Totul despre sex" a fost o autoritate in moda, in aceeasi masura ca revista Vogue. Iar versiunile cinematografice le-au facut pe americance sa ia cu asalt magazinele in cautarea hainelor purtate de Carrie si celelalte fete.

Filmul va incuraja cel mai probabil si vanzarea de bijuterii de inspiratie etnica. Insa cel mai important lucru pentru o fana inraita a lui Carrie sunt pantofii, chiar daca pretul sare de 800 de dolari perechea.

Si pentru ca actiunea filmului se petrece in Abu Dhabi, nici esarfele si salurile nu pot lipsi din garderoba acestei veri.

Articol recomandat de sport.ro
Maya Jama a ”rupt” internetul cu ultima postare, după ce Ruben Dias s-a afișat cu noua iubită
Maya Jama a ”rupt” internetul cu ultima postare, după ce Ruben Dias s-a afișat cu noua iubită
Citește și...
Clint Eastwood a implinit 80 de ani!

Unul dintre cei mai mari cineasti americani, Clint Eastwood, isi celebreaza astazi cea de-a 80-a aniversare, dupa o cariera artistica de peste cinci decenii.

Celine Dion, insarcinata cu gemeni la 42 de ani

Artista de origine canadiana a anuntat fericita ca va fi din nou mamica. Si nu oricum. Cantareata este in a patra luna de sarcina si va avea gemeni, iar luna viitoare va afla daca familia ei se va mari cu doi baieti, doua fete, sau o fata si un baiat.

Megan Fox. La aeroport, in sutien roz

Sexy, sexy, sexy! Asta au spus angajatii aeroportului LAX din Los Angeles, cand Megan Fox si-a facut aparitia pentru o plecare in Hawaii.

Recomandări
Nicușor Dan reia consultările pentru formarea Guvernului, la 1 septembrie: „Ar fi fost bine ca varianta Tomac să fi trecut”

Preşedintele Nicuşor Dan a anunţat că la începutul lunii viitoare va relua consultările cu partidele politice pe tema formării unui guvern.

Trump calmează aliații și dă asigurări că Putin nu va ataca NATO: „Am avut discuții bune cu el”

Preşedintele american Donald Trump a dat asigurări joi că omologul său rus, Vladimir Putin, 'nu va ataca un teritoriu al NATO', transmit AFP şi Reuters.

Dezastrul din Nepal, explicat: prăbușirea de la 7.000 de metri care a declanșat o viitură ireală

Dezastrul care a îndoliat Nepalul a pornit în câteva secunde, la peste 7.000 de metri altitudine, iar efectele s-au simțit la mai bine de 100 de kilometri distanță.