Moda in holograme. Vezi o premiera marca Burberry in China

×
Publicitate

Pana si prezentarile de moda s-au digitalizat. Casa Burberry si-a deschis un nou magazin in capitala Chinei cu ajutorul unor holograme.

Manechinele au impartit scena cu imagini digitale, iar efectul a fost cu adevarat spectaculos. Cei peste o mie de invitati au admirat o colectie gandita pentru toate cele patru anoptimpuri.

In plus, efectele speciale au adus pe scena inclusiv proverbiala ploaie englezeasca. Celebra casa de moda britanica are deja 57 de magazine in China, dar cel nou este imens: are aproape 1.200 de metri patrati, iar peretii exteriori sunt niste imense ecrane folosite promovarea produselor firmei.

Articol recomandat de sport.ro
FOTO Lewis Hamilton și-a oficializat relația cu Kim Kardashian pe Instagram
FOTO Lewis Hamilton și-a oficializat relația cu Kim Kardashian pe Instagram
Citește și...
Plini de vanatai. Asa cum concurentii de la "Dansez pentru tine"

Mai toti s-au accidentat la antrenamentele din ultimele saptamani, dar sa nu credeti ca au de gand sa renunte. Toti vor sa castige trofeul visurilor si promit coregrafii spectaculoase pentru vineri seara.

JENANT: Afla ce a patit un reporter IN DIRECT la TV! Vezi VIDEO

Incidentul este cam jenant, dar, pana la urma, i se putea intampla oricui.Totusi, nu multi au "sansa" de a pati asa ceva in direct la TV!

Romani nominalizati la Cannes: Radu Mihaileanu si Catalin Mitulescu

Doua filme romanesti apar in acest an pe lista nominalizatelor la Cannes. Organizatorii festivalului au anuntat ca "La Source de Femmes", pelicula lui Radu Mihaileanu, intra in competitie pentru Palme d'Or.

Recomandări
Ședință la Cotroceni după ce Comisia Europeană a respins legea salarizării. Ce probleme are proiectul în forma actuală

Preşedintele Nicuşor Dan se va întâlni joi, la Palatul Cotroceni, cu liderii din fosta coaliţie guvernamentală şi miniștrii demiși ai Finanţelor şi Fondurilor Europene, pentru a discuta despre stadiul proiectelor finanţate prin PNRR.

Diana Buzoianu: „Programul Casa Verde Baterii nu se va baza pe principiul primul venit, primul servit”

Ministrul interimar al Mediului, Diana Buzoianu, declară că programul Casa Verde Baterii, al cărui ghid de finanțare a fost supus dezbaterii publice, nu se va baza pe principiul „primul venit, primul servit”.

O dronă a intrat în spațiul aerian al României, în zona Galați-Tulcea. A căzut la 4 kilometri de localitatea Grindu

O dronă a intrat în spațiul aerian românesc, la aproximativ 13 kilometri est de municipiul Galați, iar la ora 03.24 a căzut la aproximativ 4 kilometri nord-est de localitatea Grindu, județul Tulcea, într-o zonă nepopulată.