Dragobetele i-a emotionat pana la lacrimi pe concurentii de la "Sunt celebru, scoate-ma de aici". Ce declaratii au facut

×
Codul embed a fost copiat

Dragobetele, echivalentul romanesc al Sfantului Valentin, a ajuns pana in jungla, la show-ul "Sunt celebru, scoate-ma de aici".

 Concurentii le-au scris mesaje emotionante celor care ii asteapta acasa si au fost rasplatiti cu un tort. Iar Dorian si Vladimir s-au aventurat in salbaticie ca sa castige portii de mancare.

Dragobetele a fost motiv de bucurie pentru cei 12 concurenti. S-au gandit la cei dragi pe care ii iubesc si le-au scris cateva cuvinte frumoase.

Desi are o imagine de dur si puternic, Morosanu ascunde si o latura sensibila. Scrisoarea lui i-a emotionat pe ceilalti concurenti. Momentul lor special a fost rasplatit cu o surpriza dulce.

Concurentii au avut parte si de o petrecere, iar fetele au primit produse de machiaj.

Citește și
Sunt celebru
Cinci vedete, fata in fata cu 2 tone de apa la "Sunt celebru, scoate-ma de aici". Cine i-a luat locul lui Pacha Man

Insa ziua nu a fost una fericita pentru toti concurentii. Dupa 9 zile in jungla, Luminita, care este vegetariana, a cedat si a avut nevoie de un doctor.

Dorian și Vladimir s-au intors de la Provocarea junglei, "Atentie, se cade!", cu 4 portii de mancare, dupa o proba in care comunicarea a fost elementul cheie.

La "Comoara din cufar", Alina si Mihai au avut de facut calcule matematice. Alina s-a descurcat mai bine si a deschis repede cufarul. Inauntru, surpriza! Nu era mancare, cum se asteptau, ci apa plata si minerala, pe care au decis sa i-o ofere Luminitei.

In fiecare zi, cei de acasa decid prin SMS ori apel la 1264 cine participa la provocarea junglei, cine iese si cine ramane in competitie. Dorian si Ruby au fost votati sa participe astazi la Proba Junglei, numita "Macarale, rad in soare".

ProTV a fost si marti seara lider de audienta.

La nivelul publicului comercial, rating-ul si cota de piata au fost duble fata de cele ale urmatorului post clasat.

Miercuri seara, de la 20.30, aventura continua la ProTV! Emisiunea poate fi urmarita live si pe www.voyo.ro.

Articol recomandat de sport.ro
Ce moment! Daniel Bîrligea l-a ridiculizat pe Radu Petrescu după ce a înscris în Bosnia - România
Ce moment! Daniel Bîrligea l-a ridiculizat pe Radu Petrescu după ce a înscris în Bosnia - România
Citește și...
"Sunt celebru, scoate-ma de aici!" continua maine, la ProTV, de la 20:30! Afla ce provocari vor mai avea concurentii

Ziua 9: Sa vedem ce mai scoate jungla la suprafata! "Sunt celebru, scoate-ma de aici!", ZILNIC, la ProTV, de la 20:30.

Cinci vedete, fata in fata cu 2 tone de apa la
Cinci vedete, fata in fata cu 2 tone de apa la "Sunt celebru, scoate-ma de aici". Cine i-a luat locul lui Pacha Man

A trecut o saptamana de cand vedetele au ajuns in inima junglei africane, la reality-show-ul "Sunt celebru, scoate-ma de aici".

"Sunt celebru, scoate-ma de aici!". Dorian a luptat cu mai multe fobii la proba "Teroare la telefon"

Dorian a avut parte de "Teroare la telefon", vineri aseara, la "Sunt celebru, scoate-ma de aici!". A luptat cu mai multe fobii in acelasi timp si, in cele din urma, a reusit sa castige cinci portii de mancare.

Recomandări
Filmul morţii Sarei, fetița de 2 ani sedată la o clinică din Capitală. Tatăl ei acuză că medicii au sunat prea târziu la 112
Filmul morţii Sarei, fetița de 2 ani sedată la o clinică din Capitală. Tatăl ei acuză că medicii au sunat prea târziu la 112

Autoritățile fac cercetări pentru ucidere din culpă în cazul fetiței de doi ani care a murit la o clinică stomatologică din capitală, după ce fusese sedată.

30 de ani de PRO TV. 2010 – anul austerității totale: momentul în care România a plătit prețul crizei globale
30 de ani de PRO TV. 2010 – anul austerității totale: momentul în care România a plătit prețul crizei globale

Am ajuns cu retrospectiva celor mai importante evenimente din ultimii 30 de ani în 2010 care va rămâne în memoria colectivă drept anul austerității.

ANAF se laudă cu digitalizarea, dar ascunde datele. Lista marilor datornici e îngropată în mii de pagini de internet
ANAF se laudă cu digitalizarea, dar ascunde datele. Lista marilor datornici e îngropată în mii de pagini de internet

În ciuda promisiunilor de reformă și îmbunătățirii rezultatelor, transparența rămâne unul dintre capitolele deficitare din activitatea ANAF. Instituția îngreunează accesul cetățenilor la lista marilor datornici, informație care ar trebui să fie publică.