Vibratia zilei de 29 octombrie: astazi vom avea parte de bucurii

×
Publicitate

E sfarsit de saptamana, suntem mai relaxati si o sa putem afla care este raspunsul la intrebarile ramase vreme indelungata fara raspuns, ce solutii gasim ca sa ne imbunatatim calitatea vietii.

Si variantele sunt cam aceleasi: sa facem un gest simplu care sa nu coste bani, sa punem un pic de suflet sa revigoram o relatie, sa-l ajutam pe un om sa se faca bine dupa o lunga suferinta, o boala, o operatie sau un traumatism sufletesc.

Resursele zac precum niste comori in strafundurile fiintei noastre si asteapta sa fie descoperite, scoase la suprafata si valorificate.

Vibratia zilei este doi si tot ce facem azi sa fie pentru celalalt sau impreuna cu celalalt. Bucurii azi.

Articol recomandat de sport.ro
FOTO Bernadette Szocs a întors toate privirile la plajă! Cum se relaxează campioana noastră - https://pro-link.ro/VNa
FOTO Bernadette Szocs a întors toate privirile la plajă! Cum se relaxează campioana noastră - https://pro-link.ro/VNa
Citește și...
Horoscopul zilei de 29 octombrie

Afla ce iti rezerva astrele pentru ziua de azi.

Horoscopul zilei de 28 octombrie

Afla ce iti rezerva astrele pentru ziua de azi.

Vibratia zilei de 28 octombrie: o zi a reusitelor!

O sa avem suficienta forta sa demaram proiecte noi, sa luam decizii de viata personala, sa nu pierdem timpul. O sa analizam si cu mintea si cu sufletul, ca sa fie un succes asigurat, sa nu operam cu jumatati de masura.

Recomandări
Cei trei judecători CCR care s-au opus „amendamentului Fritz”. De ce au considerat că legea este retroactivă

Trei judecători ai CCR au avut o opinie separată față de decizia care a declarat constituțional „amendamentul Fritz”. În viziunea lor, acesta încalcă principiul neretroactivității legii.

De ce alegerile prezidențiale din Franța ar putea provoca o ruptură în NATO. România, printre țările direct afectate-POLITICO

NATO se pregăteşte pentru posibilitatea foarte reală ca viitorul preşedinte al Franţei să provoace o ruptură profundă în cadrul alianţei, iar România ar fi printre ţările direct afectate.

Incendiu la Institutul Clinic Fundeni din București. 37 de pacienți au fost evacuați de urgență

Pompierii au intervenit, sâmbătă dimineaţă, pentru a stinge un incendiu care se manifesta cu degajări de fum într-un salon de la etajul al treilea al Institutului Clinic Fundeni din Bucureşti.