Un tanar si-a ucis cu sange rece iubita pentru ca a dansat cu altcineva

×
Publicitate

Poveste de dragoste sfarsita in lacrimi, in judetul Suceava. Un tanar este suspectat ca si-a omorat iubita cu pumnii si picioarele, intr-un acces de gelozie.


Totul s-a petrecut la doi pasi de o discoteca, iar fata a fost gasita moarta pe malul raului Moldova. Avea capul zdrobit, iar legistii cred ca a fost lovita si cu un bolovan.

Un trecator a gasit fata pe malul raului. Avea fata insangerata si capul sfaramat, semn ca cineva a snopit-o in bataie.

Ultima data victima a fost vazuta in discoteca din localitate. Prietenul ei se enervase pentru ca a acceptat sa danseze cu altcineva. Tanara a incercat sa il linisteasca, insa el s-a dezlantuit.

Judecatorii au decis ca individul in varsta de 19 ani sa fie arestat pentru 29 de zile. El este acuzat de omor calificat si risca 25 de ani de inchisoare.

Victima ar fi implinit marti 19 ani.

Articol recomandat de sport.ro
FOTO Diletta Leotta s-a pozat într-un bikini minuscul, la piscină: ”Nu mai pot suporta, aceste fotografii sunt prea ilegale”
FOTO Diletta Leotta s-a pozat într-un bikini minuscul, la piscină: ”Nu mai pot suporta, aceste fotografii sunt prea ilegale”
Citește și...
„România educată”, vot final. Studenții din Iași susțin salariile mai mari doar dacă vin și cu responsabilizarea dascălilor

Proiectele legilor pentru învăţământul preuniversitar şi superior, împreună cu rapoartele comisiei de specialitate, intră luni, pentru vot, în plenului Senatului, care este for decizional.

Au batut mar un baiat de 16 ani si i-au omorat cu salbaticie calul!

Cruzime greu de imaginat in judetul Iasi. Trei tineri au bagat groaza in tot satul, dupa ce au batut crunt un baiat de 16 ani si i-au macelarit apoi calul cu care se intorcea acasa.

Si-a bagat fetita in spital dupa ce a lovit-o in cap cu un scaun

O copila de 11 ani din Vaslui a ajuns la spital inconstienta dupa ce mama ei a lovit-o cu un scaun in cap. Femeia si-ar fi iesit din minti pentru ca fata nu si-ar fi facut lectiile si n-ar fi avut grija de sora ei mai mica, in varsta de doi ani.

Recomandări
Ilie Bolojan: Stare de alertă la nivel național. România va primi energie nucleară din Ucraina, ca ajutor de urgență

Premierul Ilie Bolojan a declarat vineri stare de alertă la nivel național pe toată perioada lunii august, în contextul crizei energetice. România va primi energie nucleară din Ucraina, ca ajutor de urgență.

Criza migranților din Ceuta. Mai multe țări europene cer excluderea Spaniei din spațiul Schengen. Reacția lui von der Leyen

Apelurile venite din țări europene care cer excluderea Spaniei din spațiul Schengen s-au înmulțit vineri, după afluxul masiv de migranți din Maroc către orașul spaniol Ceuta din Africa de Nord, informează EFE.

România aşteaptă decizia Fitch. O retrogradare ar însemna credite mai scumpe şi investiţii mai puţine

Vineri noapte aflăm unul dintre cele mai importante verdicte pentru economia României.