Momentul în care două femei atacă un șofer de taxi. VIDEO

62033091

Momentul în care două femei atacă un șofer de taxi și îl acuză că încearcă să le răpească a fost surprins pe camerele de supraveghere. Femeile îi adresează și numeroase cuvinte jignitoare.

Lucy Shann, de 29 de ani, și Abbie White, de 18 ani, au cauzat numeroase pagube în taxiul lui Ako Swara. Ajunse la destinație, femeile au refuzat să plătească cursa. În acel moment, șoferul a blocat portierele mașinii, iar cele două pasagere au devenit agresive, scrie The Mirror.

„Cele două i-au adresat cuvinte jignitoare și l-au acuzat pe șofer că încearcă să le răpească. Acesta le-a condus la o secție de poliție, unde au fost arestate”, a declarat procurorul de caz.

În imaginile surprise, cele două tinere sunt observate cum lovesc cu picioarele în portierele mașinii și țipă la bărbat. Incidentul a avut loc într-un orășel din regiunea Yorkshire din Marea Britanie.

Abonați-vă gratuit la newsletter-ul Știrile Pro TV de pe WhatsApp. Primiți în fiecare zi cele mai importante știri pe telefon!a 

 Pe Instagram-ul Știrile ProTV găsiți imaginile momentului din România, dar și din lume!  

CLICK AICI pentru a instala GRATUIT aplicația Știrile ProTV pentru telefoane Android și iPhone!

 

Articol recomandat de sport.ro
Pică transferul la Real Madrid? Iubita l-a dat de gol
Pică transferul la Real Madrid? Iubita l-a dat de gol
Citește și...
Un băiat rămas fără familie în urma cutremurelor din Venezuela a cerut un abțibild cu Ronaldo. A primit mult mai mult. VIDEO

Un băiat din Venezuela, care și-a pierdut părinții și fratele mai mare în urma cutremurelor devastatoare, avea o singură dorință: un abțibild cu Cristiano Ronaldo. 

Gălbenelele, posibilul superaliment al viitorului. Potențialul neașteptat descoperit de cercetători

O floare pe care mulți o cunosc doar ca plantă ornamentală sau medicinală ar putea deveni o nouă sursă importantă de proteine vegetale.

Un terminal de aeroport abandonat, transformat într-un hotel de lux. Investiție de 265 de milioane de dolari

Un fost terminal al aeroportului John F. Kennedy (JFK) din New York, abandonat timp de aproape două decenii, a fost transformat într-un hotel de lux cu tematică aviatică, în urma unei investiții de 265 de milioane de dolari.

Recomandări
Aproape 400 de primării au primit 41 milioane de euro pentru incluziune socială: servicii sociale, medicale şi educaţionale

Primele aproape 400 de primării rurale au primit avansurile în valoare de peste 41,2 milioane de euro pentru demararea activităţilor în vederea implementării celui mai mare proiect european de incluziune socială, SCI2000.

Mesajul Americii către România, la 250 de ani de la fondarea Statelor Unite. Imagine spectaculoasă a Castelului Bran

SUA și România au o ”legătură profundă și durabilă”, iar cele două națiuni ”sunt profund ancorate în valorile fundamentale ale civilizației occidentale”, se arată într-un editorial al ambasadorului american la București cu ocazia Freedom250.

Ce mesaj a transmis, de Ziua Justiției, preşedintele Înaltei Curţi de Casaţie şi Justiţie, judecătoarea Lia Savonea

Preşedintele Înaltei Curţi de Casaţie şi Justiţie, judecătorul Lia Savonea, a transmis, duminică, un mesaj de Ziua Justiţiei, în care a afirmat că astăzi, mai mult ca oricând, trebuie apărată independenţa reală a judecătorului.