Un copil din Florida s-a nascut prin cezariana, dupa ce mama sa a fost impuscata mortal

61394264

Un copil din Florida nascut prin cezariana isi va petrece primele zile ale vietii sale orfan.

Si asta dupa ce mama sa, Briana Anderson, o tanara de 22 de ani, a fost impuscata mortal de iubitul si tatal fetitei nou nascute, dupa o cearta in casa, scrie NYDailyNews.com.

Dupa ce tanara a fost impuscata, barbatul a fost urmarit si prins de politie, in timp ce ambulanta a preluat-o pe victima si a dus-o de urgenta la spital pentru a salva copilul.

Medicii au reusit sa o salveze pe micuta, care s-a nascut prin cezariana.

femeie insarcinata - 1
Articol recomandat de sport.ro
Maya Jama a ”rupt” internetul cu ultima postare, după ce Ruben Dias s-a afișat cu noua iubită
Maya Jama a ”rupt” internetul cu ultima postare, după ce Ruben Dias s-a afișat cu noua iubită
Citește și...
Juramantul acestei tinere de 10 ani catre tatal sau aflat pe patul de moarte

Nakeol Wells, o fetita de 10 ani din America, a reusit sa emotioneze o tara intreaga cu gestul facut catre tatal sau aflat pe patul de moarte.

Cel mai batran tata din lume a fost parasit de sotia cu 30 de ani mai tanara

Ramajit Raghav, barbatul a carui poveste a facut inconjurul presei internationale in 2010 pentru ca era cel mai batran tata din lume a fost parasit de sotie la 97 de ani.

Este cautata de foarte multi barbati pe internet. Ce le ofera femeia de 190 de kilograme

Jennifer Bennet are 31 de ani, este din Boston si are o meserie cel putin bizara. Femeia are 190 de kilograme, si tocmai greutatea ei ii aduce banii de care are nevoie pentru a se intretine.

Recomandări
Nicușor Dan reia consultările pentru formarea Guvernului, la 1 septembrie: „Ar fi fost bine ca varianta Tomac să fii trecut”

Preşedintele Nicuşor Dan a anunţat că la începutul lunii viitoare va relua consultările cu partidele politice pe tema formării unui guvern.

Trump calmează aliații și dă asigurări că Putin nu va ataca NATO: „Am avut discuții bune cu el”

Preşedintele american Donald Trump a dat asigurări joi că omologul său rus, Vladimir Putin, 'nu va ataca un teritoriu al NATO', transmit AFP şi Reuters.

Dezastrul din Nepal, explicat: prăbușirea de la 7.000 de metri care a declanșat o viitură ireală

Dezastrul care a îndoliat Nepalul a pornit în câteva secunde, la peste 7.000 de metri altitudine, iar efectele s-au simțit la mai bine de 100 de kilometri distanță.