Incident neplacut intr-un restaurant cu specific chinezesc. Ce a aparut pe nota de plata a clientilor. FOTO

61801274

Clientii unui restaurant cu specific chinezesc din Virginia, Statele Unite, au avut parte de o surpriza extrem de neplacuta in momentul in care au primit nota de plata.

Oamenii au declarat pentru Washington Post ca la finalul notei de plata era un text indecent si deplasat. Clientii au facut publica nota de plata, pe care scria: "Am un penis mic".

Managerul restaurantului si-a cerut scuze pentru incidentul neplacut, precizand ca a fost vorba despre o gluma proasta intre doi din chelneri. Mai mult, acesta le-a oferit clientilor un card de cumparaturi cu 20 de dolari pe el.

nota de plata
Articol recomandat de sport.ro
Tensiuni în Rusia! Duma de Stat, reacție dură după gestul făcut de fiul lui Sobolev: „Nu scuipa în fântână”
Tensiuni în Rusia! Duma de Stat, reacție dură după gestul făcut de fiul lui Sobolev: „Nu scuipa în fântână”
Citește și...
Vestea cumplita primita de baiatul care si-a lasat timp de doi ani parul sa creasca, pentru a ajuta copiii bolnavi de cancer

Un baiat care si-a lasat timp de doi ani parul sa creasca, pentru a ajuta copiii bolnavi de cancer, a fost el insusi diagnosticat cu maladia grava.

Se pregateau de balul bobocilor si au facut o poza in curtea casei. Ce se intampla insa in spatele lor e infricosator. FOTO

Doi tineri din Statele Unite au marcat inceperea liceului cu o fotografie de zile mari, care face acum incojurul internetului.
 

Cearta unui cuplu din Rusia a ajuns virala pe internet. Cum reactioneaza barbatul cand afla ca partenera sa il paraseste

Atunci cand iubita sa i-a spus ca se muta din apartamentul pe care il imparteau, barbatul s-a gandit la ce e mai rau, si anume ca femeia il insala. Nervos, s-a oferit sa o ajute cu bagajele intr-un mod aparte.

Recomandări
Poluare masivă în Delta Dunării după atacurile rusești cu drone. Un nor uriaș de fum a ajuns deasupra satelor

Poluare masivă în Delta Dunării, după atacurile rusești cu drone de pe malul ucrainean al fluviului. Un nor de fum s-a format după incendiul de proporții provocat de bombardamente și a ajuns la noi în țară.

CCR decide luni în cazul Legii biodiversităţii, contestată de AUR. Actul este un jalon PNRR de aproape un miliard de euro

Curtea Constituțională a României (CCR) urmează să ia o decizie, luni, în cazul sesizării privind Legea biodiversității, după ce proiectul a fost contestat de AUR. 

Doi frați de 17 și 19 ani au murit înecați la mare, în Olimp. Unul a fost smuls de valuri din mâna salvamarului

Doi frați - de 17 și 19 ani - și-au găsit sfârșitul în stațiunea Olimp. Băieții au intrat în mare, deși era arborat steagul roșu.