"Este idioata anului". De ce a cerut o mama bani cu ajutorul acestei imagini

61335244

O mama din Arizona, Statele Unite a atras furia unei comunitati online dupa ce a publicat pe un site de strangeri de fonduri un clip in care fiica ei isi rupe piciorul.

Carrie Yunker a crezut ca este o idee excelenta sa ceri bani pe internet pentru plata facturilor postand imagini dure cu copilul ei aflat la necaz, relateaza Daily Mail.

Nicole, fiica femeii si-a rupt piciorul intr-un mod absurd si prostesc. Tanara a vrut sa sara in piscina de pe acoperisul casei, insa a nimerit pe betonul din jur. Impactul a fost puternic astfel ca tanara a ajuns la spital cu piciorul rupt.

Tanara care tocmai s-a mutat intr-o casa noua, cumparata in rate va sta cel putin 6 luni in scaun cu rotile si nu va putea munci. "Fara bani isi va pierde casa" a povestit mama ei care a postat imaginile pe o platforma online pentru strangeri de fonduri - gofundme.com.

In loc de mesaje de incurajare sau bani, femeia primit doar reactii negative. "Este idioata anului. Ea chiar se asteapta ca oamenii sa dea bani pentru o greseala stupida" a scris furios un utilizator.


 

Articol recomandat de sport.ro
FOTO Ea este blondina care i-a sucit mințile lui Denis Alibec!
FOTO Ea este blondina care i-a sucit mințile lui Denis Alibec!
Citește și...
Cea mai bună zi din ultimii trei ani pentru bursele europene joi. Pauza tarifară anunțată de Trump a contribuit la creșteri

Bursele europene au încheiat ziua de joi în creştere puternică, după ce preşedintele american Donald Trump a anunţat o suspendare temporară a noilor tarife impuse majorităţii partenerilor comerciali ai SUA, în pofida incertitudinilor. 

O femeie din Suceava a distrus cu pietre mașina unei polițiste. De ce s-a răzbunat pe agentă

O femeie din orașul sucevean Milișăuți a provocat distrugeri mașinii personale a unei polițiste, chiar în fața sediului de Poliție, supărată că a fost întreruptă în timpul unei partide de sex.

Și-a spălat adidașii cu detergent și i-a luat în picioare. L-a prins ploaia, iar pățania lui a devenit virală

Postarea unui tânăr care și-a spălat adidașii cu detergent, iar apoi aceștia au făcut clăbuci în ploaie, a devenit virală.

Recomandări
Surse. Ce condiții îi pune PSD lui Eugen Tomac pentru a-i susține Guvernul: Fără austeritate de tip Bolojan și fără taxe noi

Potrivit unor surse, PSD are o listă de condiții pe care le pune pentru a vota învestirea Guvernului condus de premierul desemnat Eugen Tomac. Printre acestea se află: nicio taxă nouă, scăderea TVA la alimente și indexarea pensiilor.

Deficitul comercial al României a scăzut cu 7% după primele patru luni din 2026. Exporturile, peste 32 de miliarde de euro

Exporturile FOB au însumat 8203,4 milioane euro, în aprilie, în timp ce importurile CIF au atins 11278,6 milioane euro, rezultând un deficit de 3075,2 milioane euro. 

Grevă japoneză în sănătate. Sindicaliștii Sanitas protestează față de legea salarizării și amenință cu greva generală

Sindicaliştii din sănătate se află marţi în grevă japoneză, ei ameninţând cu greva generală, nemulţumiţi de Legea salarizării.