Cu ce se ocupa barbatul care sustine ca s-a culcat cu 2.500 de femei

61797288

La 27 de ani, Danny Wagster, un tanar din Manchester, se lauda ca in ultimul deceniu s-a culcat cu 2.500 de femei. Nu se sfieste sa marturiseasca faptul ca si-a inselat iubita cu 50 de alte doamne si domnisoare.

La 18 ani, Danny a descoperit sala de forta si, odata cu muschii, a crescut si atentia pe care femeile i-o acordau, insa el spune ca din toate fetele cu care a avut relatii intime doar de doua i-a pasat cu adevarat.

Danny Wagster

Acum lucreaza ca antrenor de fitness si schimba in medie 5-6 partenere pe saptamana. Spune ca isi intalneste iubitele de-o noapte pe retelele de socializare si in cluburile de striptease.

Intr-o dimineata a fost atat de oripilat de marimea nasului doamnei cu care se culcase incat a decis sa fuga pe geam, incaltat cu pantofii sport ai fetitei femeii. Declara dezamagit ca atunci si-a lasat in urma jacheta de piele de la un brand celebru, dupa cum relateaza cei de la The Sun.

Danny Wagster

Tatal sau nu a fost prezent in viata baiatului, el avand 12 copii cu 5 femei diferite, iar de cand a crescut s-a distantat si de mama. Tanarul se intreaba daca familia sa destramata este motivul comportamentului sau.

Danny este de parere ca femeia care il va face sa fie intr-o relatie stabila si sa renunte la obiceiurile sale promiscue va fi una puternica, ce nu va tolera aventurile sale. Ii place sa fie indragostit si se vede traind cu o singura femeie.

Danny Wagster

 
Articol recomandat de sport.ro
Diletta Leotta susține fosta adversară a României la Mondial! | GALERIE FOTO
Diletta Leotta susține fosta adversară a României la Mondial! | GALERIE FOTO
Citește și...
Cea mai bună zi din ultimii trei ani pentru bursele europene joi. Pauza tarifară anunțată de Trump a contribuit la creșteri

Bursele europene au încheiat ziua de joi în creştere puternică, după ce preşedintele american Donald Trump a anunţat o suspendare temporară a noilor tarife impuse majorităţii partenerilor comerciali ai SUA, în pofida incertitudinilor. 

O femeie din Suceava a distrus cu pietre mașina unei polițiste. De ce s-a răzbunat pe agentă

O femeie din orașul sucevean Milișăuți a provocat distrugeri mașinii personale a unei polițiste, chiar în fața sediului de Poliție, supărată că a fost întreruptă în timpul unei partide de sex.

Și-a spălat adidașii cu detergent și i-a luat în picioare. L-a prins ploaia, iar pățania lui a devenit virală

Postarea unui tânăr care și-a spălat adidașii cu detergent, iar apoi aceștia au făcut clăbuci în ploaie, a devenit virală.

Recomandări
De câte voturi mai au nevoie PSD și AUR ca să dea jos Guvernul Bolojan. Aritmetica din spatele moțiunii de cenzură

PSD și AUR se aliază pentru a răsturna Guvernul Bolojan. Dacă săptămânile trecute Sorin Grindeanu jura că nu va face pact cu George Simion, astăzi a dat totul uitării, de dragul unei moțiuni de cenzură.

Deficitul în primele trei luni este de două ori mai mic față de anul trecut. A scăzut la 22 de miliarde de lei

Finanțele țării par să intre pe un parcurs ceva mai stabil. Statul și-a crescut veniturile cu 12% față de aceeași perioadă din 2025, în timp ce cheltuielile, deși rămân ridicate, sunt sub nivelul de anul trecut. 

Vacanța de vară, mai scumpă. Companiile aeriene anunță creșteri de tarife, de la câteva procente, la 30 de euro pe bilet

Se conturează tot mai tare o criză a kerosenului. Operatorii aerieni din România anunță deja scumpiri, iar mari companii din Europa anulează zboruri programate în următoarele luni.