A facut aceasta poza pe calea ferata, iar ce s-a intamplat mai tarziu e tragic. Tanara era insarcinata

61873175

 O tanara model din Statele Unite a murit dupa ce a fost lovita de tren in timpul unei sedinte foto.

Fredzania Thompson, de 19 ani, a fost lovita de un tren in Texas, in timp ce isi facea poze pe calea ferata, vrand sa-si relanseze cariera. Politistii spun ca aceasta statea la intersectia a doua sine, cand un tren s-a apropiat. Atunci s-a dat la o parte fara sa-si dea seama insa ca un alt tren vine din directia opusa si a fost lovita in plin.

model

O fotografie cu tanara facuta chiar in acel loc a fost publicata in presa. Ea era logodita si tocmai aflase cu cateva saptamani in urma ca era insarcinata.

model

model

Articol recomandat de sport.ro
FOTO O prezentatoare TV și-a cucerit fanii după ce s-a fotografiat la Italian Open: ”Bărbații merg la război pentru femei ca tine”
FOTO O prezentatoare TV și-a cucerit fanii după ce s-a fotografiat la Italian Open: ”Bărbații merg la război pentru femei ca tine”
Citește și...
Cea mai bună zi din ultimii trei ani pentru bursele europene joi. Pauza tarifară anunțată de Trump a contribuit la creșteri

Bursele europene au încheiat ziua de joi în creştere puternică, după ce preşedintele american Donald Trump a anunţat o suspendare temporară a noilor tarife impuse majorităţii partenerilor comerciali ai SUA, în pofida incertitudinilor. 

O femeie din Suceava a distrus cu pietre mașina unei polițiste. De ce s-a răzbunat pe agentă

O femeie din orașul sucevean Milișăuți a provocat distrugeri mașinii personale a unei polițiste, chiar în fața sediului de Poliție, supărată că a fost întreruptă în timpul unei partide de sex.

Și-a spălat adidașii cu detergent și i-a luat în picioare. L-a prins ploaia, iar pățania lui a devenit virală

Postarea unui tânăr care și-a spălat adidașii cu detergent, iar apoi aceștia au făcut clăbuci în ploaie, a devenit virală.

Recomandări
Nicuşor Dan: Întrebarea mea pentru partide la consultări va fi care e majoritatea pe care o propun la formarea Guvernului

Consultările de luni de la Palatul Cotroceni cu partidele parlamentare vor începe de la întrebarea ”care este majoritatea pe care o propun”, a declarat, vineri, preşedintele Nicuşor Dan, care a menţionat că trebuie să fie o majoritate prooccidentală.

Fostul director Romsilva trebuie să dea înapoi bonusul de pensionare de 300.000 lei. Doi ani a fost și angajat, și pensionar

Fostul director general Romsilva, Teodor Țigan, a pierdut definitiv procesul cu Romsilva și trebuie să returneze aproape 300.000 de lei încasați ca bonus de pensionare. 

Șpaga uriașă luată cash de fostul procuror șef din Constanța în biroul său de la Parchet. „Rezolva” orice pentru câteva mii

Fostul procuror șef din Constanța, Gigi Ștefan, a primit recent în biroul său de la Parchet o șpagă de 60.000 de euro pentru a soluționa un dosar, iar în ultimul an a încasat 110.000 euro din alte șpăgi, pentru rezolvarea a tot felul de probleme.