(P) Cătălina Ponor îți arată cum să câștigi inimile a sute de copii care au nevoie de haine și mâncare

62080131

Ultima româncă de pe coperta revistei Times, Cătălina Ponor, cea care a făcut milioane de români fericiți cu medaliile câștigate pentru România la gimnastică, are un mesaj pentru noi toți: “Și voi puteți face sute de copii fericiți! Felicitări!".

Delaco lansează a doua etapă a campaniei “Felicitări! Au câștigat!”, singura promoție din România unde tot ce câștigi nu e pentru tine.

Garantat nu primești niciun premiu, toate merg la copiii care au nevoie de ele. 

Un cașcaval Delaco DeSenviș cumpărat = Un sendviș pentru copii

Mecanismul prin care tu poți deveni eroul copiilor e foarte simplu: orice cașcaval Delaco DeSenviș cumpărat înseamnă garantat un sendviș oferit din partea ta copiilor care chiar au nevoie de ajutor.

În plus, poți alege pe site-ul www.aucastigat.ro și ce alte premii să câștige copiii: DeÎmbrăcat, DeJucat și DeÎnvățat. Haine care să-i protejeze de frig, cărți și caiete cu care să meargă la școală sau jucării la care visează orice copil, toate ajung la copiii de la fundația Bucuria Darului din Brașov.


Premiile chiar ajung la copii!

În 2018, Delaco a oferit împreună cu participanții la promoție peste 100.000 de sendvișuri și peste 2.000 de alte premii. Laptopuri, îmbrăcăminte, jucării sau rechizite au ajuns la copiii de la ONG-urile partenere World Vision, SOS Satele Copiilor și Bucuria Darului la prima ediție a promoției.

“Cel mai mult te bucuri când poți face copiii fericiți. O promoție la care nu câștigi nimic pentru tine, doar oportunitatea de a ajuta mai departe copiii care chiar au nevoie de ajutorul tău. Hai să-i ajutăm împreună!”, spune Cătălina Ponor, vocea campaniei.

 


Articol recomandat de sport.ro
FOTO A fost gimnastă de performanță și a devenit pilot de avion! "În ultimul an am zburat aproximativ 300.000 de kilometri"
FOTO A fost gimnastă de performanță și a devenit pilot de avion! "În ultimul an am zburat aproximativ 300.000 de kilometri"

Acest articol este un material publicitar al cărui conținut a fost realizat în mod independent de o terță parte, fără răspunderea editorială şi sub supravegherea PRO TV S.R.L.

Citește și...
(P) Lasă natura să îți intre în casă cu ajutorul unor plante artificiale!

O locuință plină de verdeață este o locuință mai fericită. Nu o spunem noi, ci specialiștii în design interior care au afirmat în repetate rânduri că verdele binedispune și transmite o stare de relaxare supremă.

(P) Redescoperă frumusețea inițială a lustrelor tale! Iată cum să le cureți!

Achiziționarea unei noi lustre poate fi metoda perfectă pentru a completa un spațiu sau pentru a pune într-o lumină nouă încăperea pe care o redecorezi.

(P) Cele mai utile articole de papetărie pentru activitatea ta zilnică la birou

Deși cel mai probabil "vedeta" biroului tău este un laptop și îți desfășori majoritatea activității online, acest lucru nu înseamnă că nu mai ai nevoie și de unele articole de papetărie.

Recomandări
Lucian Pahonțu, reacție la acuzațiile privind Revoluția: „Întreaga activitate s-a derulat în conformitate cu normele legale”

Nicușor Dan a declarat că șeful SPP Lucian Pahonțu nu este în situația celor care au participat la acțiunile de reprimare a protestatarilor din Decembrie '89 și de la Mineriada din iunie 1990.

Două noi centrale, la Constanța și Arad, au fost racordate la Sistemul Energetic Național. Când vor începe să funcționeze

Premierul interimar Ilie Bolojan anunță că două proiecte importante de modernizare a sistemelor de termoficare, finanțate prin PNRR, au fost racordate la Sistemul Energetic Național. 

Nicușor Dan a promulgat legea ANI, care îl lasă fără funcție pe Dominic Fritz, fără să o trimită înapoi. Are și o explicație

Președintele Nicușor Dan a anunțat, vineri, că a promulgat Legea pentru modificarea și completarea unor acte normative în domeniul integrității în forma care i-a fost transmisă de către Parlamentul României, fără să o mai trimită înapoi, la reexaminare.