Atac violent in plina strada! Batut si injunghiat de camatari!

×
Publicitate

I s-a intamplat unui barbat de 55 de ani din Constanta, snopit in bataie de cativa indivizi care l-au scos din masina in timp ce astepta la semafor si i-au taiat cauciucurile.

Cu ultimele puteri, omul a ajuns acasa, iar familia a chemat o ambulanta, ce l-a transportat la spital. Apropiatii lui cred ca in spatele atacului ar sta niste camatari, la care se imprumutase barbatul.

Ajuns la spital, barbatul a primit imediat ingrijiri. Pe fir au intrat si politistii, care au reusit sa previna o eventuala razbunare din partea rudelor victimei .

Daca vor fi prinsi, agresorii risca inchisoarea pentru vatamare corporala grava.

Articol recomandat de sport.ro
Rusia schimbă regulile jocului! Șapte modificări majore anunțate de la Moscova
Rusia schimbă regulile jocului! Șapte modificări majore anunțate de la Moscova
Citește și...
Incendiu puternic la o fermă din Milișăuți. 300 de porci au fost prinși în mijlocul flăcărilor

Un incendiu puternic a afectat, marţi seară, o fermă zootehnică de pe raza oraşului Milişăuţi, au informat reprezentanţii Inspectoratului pentru Situaţii de Urgenţă (ISU) Suceava.

Un heleșteu construit ilegal a inundat proprietățile vecinilor. „La Câmpulung nu ai cum să te plictiseşti”

Primarul municipiului Câmpulung, Elena Lasconi, anunţă, marţi seară, că a convocat Comitetul Local pentru Situaţii de Urgenţă din cauza ploilor abundente care au generat mai multe probleme în localitate. 

Un bărbat a murit după ce s-a înecat cu mâncare pe stradă, în Pitești

Mai multe echipaje medicale şi de Poliţie au intervenit, marţi, după ce au fost sesizate că o persoană se simte rău, pe o stradă din Piteşti. Se pare că bărbatul de 62 de ani s-ar fi înecat cu mâncare şi nu a putut fi salvat.

Recomandări
Judecătorii acuză un „atac fără precedent la adresa independenței justiției”. CSM a decis să informeze 8 instituții europene

CSM a decis să informeze mai multe instituții internaționale cu privire la ceea ce consideră a fi „un atac grav și fără precedent” la adresa independenței justiției, în contextul proiectului de lege al salarizării unitare.

Cu cine ar putea fi înlocuit Eugen Tomac. Surse: Nicușor Dan îl va retrage dacă nu va reuși să adune suficicente voturi

Guvern Eugen Tomac are șanse tot mai mici să treacă în Parlament. Premierul desemnat nu va primi, cel mai probabil, nici sprijinul UDMR, după ce luni, Ilie Bolojan și Dominic Fritz i-au spus că nu se poate baza pe voturile PNL și USR. 

Ce se întâmplă cu polițiștii locali care l-au lovit pe șoferul TIR-ului care a provocat haos pe șoselele din Constanța

Șoferul TIR-ului care a lovit aseară un autobuz și opt mașini într-un cartier din Constanța suferise o criză hipoglicemică la volan. Însă polițiștii locali care au intervenit l-au lovit când au încercat să îl dea jos din cabină.